Обласне товариство ЛОР-лікарів в Харкові 16 жовтня 2014 року

… О Харьков, Харьков, твои улицы,

Они ясны и без огня.

Пусть пешеходы твои – умницы –

Поучат мудрости меня.

И пусть, отвергнув все нелепости,

Ты сам заговоришь во мне…

Твои полночные троллейбусы

Плывут и тают в тишине.

(Булат Окуджава, 1982 р.)

16 жовтня в славному місті Харків відбулося Обласне товариство ЛОР-лікарів. Захід проходив в актовому залі міської лікарні №30, куди були запрошені лікарі-оториноларингологи міста Харкова. Ця зустріч надала фахівцям можливість обговорити новітні досягнення вітчизняної та світової науки і практики для покращення надання висококваліфікованої допомоги населенню.

Зі вступним словом до присутніх звернувся доктор медичних наук, завідувач кафедрою оториноларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор Гарюк Г. І., після чого послідував ряд доповідей фахівців, присвячених сучасним методам лікування пацієнтів з патологіями ЛОР-органів.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в Харківському товаристві ЛОР-лікарів. Регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І. представив фахівцям доповідь на тему «Лопракс як цефалоспорин III-го покоління для лікування захворювань ЛОР-органів». В ході свого виступу Штокайло Б. І. розповів про переваги препарату Лопракс перед іншими цефалоспоринами III-го покоління, а також про можливості його застосування в лікувальній практиці ЛОР-лікаря. Крім цього, фахівцям була надана важлива інформація про дозування, схеми і способи застосування препарату Лопракс. Регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І. та медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Харків та Харківській області Мірошниченко О. М. також надали гостям заходу інформацію про інші рецептурні і фітопрепарати ТМ ФарсіФарм, які успішно застосовуються для лікування захворювань ЛОР-органів.

Гості заходу відзначили важливість подібних подій у вітчизняній медицині, тому що вони об’єднують фахівців-оториноларингологів, створюють між ними атмосферу дружби, довіри, доброзичливості, сприяють зростанню їх професіоналізму, а також сприяють впровадженню результатів наукових досягнень у повсякденну практику лікарів.

Поділитися
×