Товариство алергологів в місті Київ 21 січня 2014 року

Алергія – це величезний мішок, в який

запхали десятки різних хвороб.

(Едвард Завиша)

Алергія є одним з найпоширеніших захворювань у світі. На сьогоднішній день кожна третя людина на нашій планеті страждає від якої-небудь форми цієї недуги. У світі неухильно зростає число хворих на бронхіальну астму, поліноз, алергічний рінокон’юнктівіт, кропив’янку і набряки Квінке, атонічний дерматит, харчову алергію та інші алергічні захворювання. Тому алергічні захворювання є актуальною проблемою практичної охорони здоров’я і в останнє десятиліття привертають все більш пильну увагу лікарів різних спеціальностей.

21 січня 2014 в Києві проходило міське товариство алергологів. На захід були запрошені лікарі-алергологи з міста Київ. Фахівці обговорювали етіологію алергічних захворювань, механізми формування алергічних реакцій, питання діагностики, лікування та профілактики бронхіальної астми, харчової алергії, атопічного дерматиту та кропив’янки, а також проблеми вакцинопрофілактики і питання діагностики лікарської алергії.

ТМ ФарсіФарм також брала участь у Товаристві алергологів. На заході були присутні продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І.. Долока В. І. представив учасникам заходу доповідь, присвячену препаратам ТМ ФарсіФарм Лоракорт, Зоксіцеф і Вентилор, в якійрозповів про переваги їх застосування в клінічній практиці лікаря-алерголога. Фахівцям також була подана детальна інформація про способи та схемизастосування цих препаратів при різних видах алергічних захворювань. Доповідь викликала великий інтерес у лікарів, фахівці задавали багато питань про препарати, а доповідач з радістю давав на них детальнівідповіді.

Під час Київського товариства алергологів приділялася велика увага не тільки лікуванню, але і методам профілактики алергічних захворювань. Учасники заходу отримали можливість обмінятися досвідом та обговорити почуту інформацію.

Поділитися
×