Останній дзвоник в Київській школі-інтернаті №6 для дітей з розладами слуху та мовлення

Закружляло літо бабкою над лугом,

тополиним пухом замело двори,

грози вторять грозам гучною луною,

і дзвінок останній, радість дітвори.

(Людмила Щерблюк)

Ось і настала пора останніх дзвоників в школах, а це означає, що багато школярів починають нове, доросле життя. Хоч ми і не випускники, але теж побували на чудовому святі в Київській школі-інтернаті №6 для дітей з розладами слуху та мовлення. Компанія «Медвестснаб» вже на протязі кількох років всіляко допомагає школі. А в подяку адміністрація закладу на чолі з директором Людмилою Вікторівною Шевченко щороку запрошує нас розділити радість цієї урочистої події.

За традицією, на честь останнього дзвоника діти підготували грандіозний святковий концерт. Яскраві і незабутні виступи учнів школи буквально вразили всіх присутніх в залі. Кожен номер, будь то танець, пісня або жестова театральна постановка, був виконаний на високому рівні! До речі, в школі навіть є діти, які отримали президентські нагороди. Але крім безперечного таланту діточок, вражає їх відкритість, емоційність і божевільна позитивна енергія.

Наша співробітниця Олена Хохлова, яка побувала в гостях у дітей, поділилася своїми враженнями:

«Що здивувало? Талант, наполегливість, завзятість у досягненні поставлених цілей. А особливо мені запам’яталися дві випускниці – вогник в очах! Дівчата займаються плаванням, а тренує їх колишня випускниця цієї школи, багаторазова чемпіонка та рекордсменка світу з плавання Ганна Литвиненко. Коли вона виступала на останньому дзвонику, школярі бачили перед собою приклад того, чого можна досягти наполегливою працею.»

Знаменита випускниця школи Ганна Литвиненко – яскравий приклад і втілення головного принципу організації – навчити дітей радіти життю такому, яким воно є, і пам’ятати, що вони гідні всього самого кращого в цьому світі, варто тільки дуже захотіти.

Щоразу, буваючи в цій школі, отримуєш відчутний заряд позитивної енергії. Приходить відчуття, що це не просто школа-інтернат, а справжня велика родина, яка завжди радо чекає тебе в гості. Відчувається, як діти раді гостям, як вони готуються до зустрічі. Великим сюрпризом і величезною радістю для нас стали подарунки, підготовлені учнями школи власними руками. Вони зайняли почесне місце в нашому офісі.

Ще раз вітаємо випускників школи зі святом. Бажаємо їм успіхів у всіх починаннях і впевненості на шляху до досягнення своїх цілей!

Поділитися
×