П’ять найбільш важливих добавок на думку Франка Ліпмана

Яблуко в день позбавить від походу до лікарів. Плюс трохи B12, вітаміну С, D і Е, і хто знає, що ще нам порадять приймати фахівці зі здоров’я в наступному місяці. З такою великою кількістю шуму навколо того, що приймати і коли, особливо в цю пору року, часом голова йде обертом.

Для того, щоб полегшити завдання всім, хто зважився взятися за своє здоров’я, ми назвемо п’ять найбільш важливих добавок, на думку авторитетного доктора Франка Ліпмана – особистого консультанта таких зірок, як Гвінет Пелтроу і Донна Каран.

NEW YORK, NY – JUNE 15: (L-R) Donna Karan and Gwyneth Paltrow attend the 3rd annual Bent on Learning benefit at the Urban Zen Center At Stephan Weiss Studio on June 15, 2011 in New York City. (Photo by Andrew H. Walker/Getty Images)

Гвінет Пелтроу і Донна Каран

Полівітаміни

Всі ми хочемо бути енергійними. Підтримуючі здоров’я речовини, які містяться в полівітамінах, допомагають нашому організму щодня боротися з наслідками життя в поганих екологічних умовах і частих стресових ситуаціях. Подумайте про полівітаміни як про страховий поліс для Вашого організму від усього, що не є природним. Полівітаміни також оптимізують клітинні функції, що допоможе всім Вашим системам працювати ефективно і стабільно.

Вітамін D3

Вітамін D є унікальним – це єдиний вітамін, який діє і як вітамін, і як гормон. У нашому організмі він бере участь практично у всьому – виробляє більше сотні запобігаючих захворюванням білків і ферментів, а також впливає на більш ніж 2000 генів. Він покращує м’язову силу, зміцнює кістки, має протизапальну і протиракову дію, а також зміцнює імунну систему. Майже неможливо отримати потрібну кількість вітаміну D з їжі, так що Ви повинні отримувати його з харчових добавок або перебування на сонці.

Риб’ячий жир

Добавки риб’ячого жиру багаті основними омега-3 жирними кислотами DHA і EPA, які мають основоположне значення для здоров’я. Вони допомагають запобігти хронічним захворюванням і запаленням. Вони покращують роботу імунної системи, зміцнюють серцево-судинну систему, захищають суглоби і благотворно впливають на зір, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, контролюють засвоєння поживних речовин, обмін речовин, а також підвищують концентрацію уваги, настрій і покращують пам’ять. Тому доктор Франк Ліпман закликає всіх вживати добавки риб’ячого жиру.

Пробіотики

Пробіотики – “хороші” бактерії, які живуть в кишечнику і грають величезну роль в загальному добробуті Вашого організму. Коли Ви здорові, Ваш кишечник – це будинок для більш ніж 100 трильйонів корисних бактерій, які допомагають у травленні, покращують роботу імунної системи і воюють зі шкідливими бактеріями. Вони виробляють безліч поживних речовин і обмежують зростання дріжджів і патогенних бактерій. Вони також обмежують напади непереносимості лактози, неполадок з травленням і діареї. Однак погане харчування, стрес, погана екологія і прийом антибіотиків може знищити правильну мікрофлору – тому Ваша задача підтримати здоров’я кишечника і заселити його корисними бактеріями. Щоденний прийом пробіотиків є відмінним способом поліпшити травлення і підвищити імунітет.

Магній

Магній допомагає контролювати сотні хімічних реакцій в організмі. Він також регулює кров’яний тиск, зміцнює м’язи і кістки, покращує роботу імунної системи і підтримує серцеву і мозкову активність. Дослідження показали, що близько 80% з нас відчувають дефіцит магнію, тому поповнення його запасів в організмі – відмінний спосіб підтримати своє здоров’я. Навіть якщо Ви дотримуєтеся правильного харчування, стрес, вживання алкоголю і деякі ліки можуть призвести до виснаження запасів магнію, незважаючи на всі Ваші зусилля. Доктор Франк Ліпман рекомендує приймати добавки магнію в кількості 300-600 мг гліцинату магнію перед сном, що легко переноситься організмом.

Поділитися
×