«Переселенці – киянам! З щирою вдячністю»

Воістину немає в житті нічого кращого,

ніж допомога друга і взаємна радість.

Іоанн Дамаскін

В суботу на Трухановому острові відбувся народний суботник під девізом «Переселенці – киянам! З щирою вдячністю». В цей день на Труханів острів прийшло більше тисячі людей. Під час заходу було зібрано понад 20 м³ сміття, нового вигляду набули лавочки і опори. Жителі Донбасу і Криму, які зараз вимушено перебувають у Києві, продемонстрували, що незважаючи на всі труднощі, вони залишаються українцями, і організували цю акцію у відповідь на ту допомогу, яку їм надали кияни в непростий для країни час.

Співробітники компанії «Медвестнаб» дуже раді, що внесли і свою лепту у надання допомоги переселенцям. Ми й далі продовжуємо збір гуманітарної допомоги біженцям – у нас в офісі відведено спеціальне місце, куди ми постійно приносимо з дому речі для переселенців. Ми знаємо, що серед біженців дуже багато дітей, тому намагаємося приділити цьому питанню більше уваги. Це стосується не тільки харчування та речей для догляду, але і всього того, що так люблять дітки. Що може більше порадувати дитину, ніж солодощі або нова іграшка? Після перенесеного стресу дуже важливо давати дітям приводи для радості.

В кінці кожного тижня ми передаємо зібрані речі на склад Координаційного центру допомоги вимушеним переселенцям, який знаходиться за адресою: сел. Троєщина, вул. Леніна, 2. Волонтери цього центру доставляють гуманітарну допомогу в табори для біженців.

Кияни, приєднуйтесь! Адже ми всі українці і ми сильні, коли ми разом. Допомагаючи один одному, ми впораємося з будь-якою бідою, і нікому нас не зломити!

Поділитися
×