Початок осені – чудова ця пора, бо вересень дарує нам нові знання!

У вересні цього року відбувся цикл навчальних тренінгів для медичних представників ТМ ФарсіФарм. В ході цих заходів працівникам була надана базова наукова інформація про препарати групи карбапенемів Супранем (іміпенем/циластатин) і Ексипенем (меропенем). Розглядалися питання особливостей застосування карбапенемів Супранем (іміпенем/циластатин) і Ексипенем (меропенем) при різних нозологічних формах, обговорювалися їх особливі відмінності в питаннях застосування в окремих клінічних випадках.

Супранем (іміпенем/циластатин) – це антибіотик групи карбапенемів, високоефективний для лікування полімікробних інфекцій, у тому числі нозокоміальних. Спектр антимікробної дії включає грамнегативні і грампозитивні аеробні та анаеробні мікроорганізми. Супранем (іміпенем/циластатин) стійкий до дії β-лактамаз, у тому числі β-лактамаз розширеного спектру. Препарат застосовується для лікування полімікробних і змішаних аеробно-анаеробних інфекцій, первинної терапії, що передує визначенню мікроорганізму-збудника. Супранем (іміпенем/циластатин) ефективний при інфекціях, викликаних чутливими до препарату мікроорганізмами: внутрішньочеревні інфекції; інфекції нижніх дихальних шляхів; гінекологічні інфекції; інфекції сечостатевої системи; інфекції кісток і суглобів; інфекції шкіри і м’яких тканин.

В якості профілактики застосовується для запобігання виникнення деяких післяопераційних інфекцій у хворих, що піддаються хірургічному втручанню, що супроводжується інфікуванням або його ризиком, або ж тоді, коли ці інфекції призводять до особливо тяжких наслідків.

Ексипенем (меропенем) – це високоефективний антибіотик групи карбапенемів, що володіє розширеним спектром антимікробної дії, що включає грамнегативні і грампозитивні аеробні та анаеробні мікроорганізми, показаний при важких і загрозливих для життя інфекціях. Ексипенем (меропенем) застосовується для лікування інфекцій, викликаних чутливими до меропенему бактеріями: пневмонії, включаючи госпітальну; інфекції сечовивідних шляхів; інтраабдомінальні інфекції; гінекологічні інфекції, такі як ендометрит; інфекції шкіри і м’яких тканин; менінгіт; септицемія; емпірична терапія при підозрі на бактеріальну інфекцію у дорослих з фебрильною нейтропенією, як монотерапія або в комбінації з антивірусними або протигрибковими препаратами.

Доведено ефективність меропенему як при самостійному застосуванні, так і в комбінації з іншими протимікробними засобами при лікуванні полімікробних інфекцій. Внутрішньовенне введення меропенему ефективно у пацієнтів з кістозним фіброзом та хронічними інфекціями нижніх дихальних шляхів, в якості монотерапії або в комбінації з іншими протимікробними засобами.

Кожному медичному представникові було надано можливість виступити з інформацією про особливості застосування карбапенемів в його регіоні, після чого відбулася наукова дискусія, в ході якої медичні представники відповідали на запитання колег.

Учасники відзначили високий рівень заходів та актуальність отриманої інформації. Цикл проведених тренінгів дозволив нашим фахівцям поглибити знання про карбапенеми і обмінятися досвідом їх застосування в своєму регіоні. Такі заходи дозволяють фахівцям йти в ногу з часом, бути в курсі новітніх розробок у фармакології і ще раз підкреслюють важливість роботи в команді.

Поділитися
×