Схуднення має бути корисним

«Переїдання шкодить тілу так само,

 як зайва кількість води шкодить посіву».

Абу-ль-Фарадж (XIII в.)

Надмірна вага і ожиріння є основними факторами ризику смерті в світі. Щонайменше, 3,4 мільйона дорослих людей щорічно вмирають в результаті зайвої ваги і ожиріння. Крім того, зайвою вагою і ожирінням обумовлено 44% випадків діабету, 23% випадків ішемічної хвороби серця і від 7% до 41% випадків деяких видів раку.

Вперше у 2000 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно визнала, що число повних людей збільшується величезними темпами і використовувала термін “епідемія” для характеристики ситуації, що склалася в світі.

Справа в тому, що страшні не самі по собі зайві кілограми, а ті захворювання, до яких вони призводять: цукровому діабету 2 типу, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, онкологічних захворювань, варикозного розширення вен нижніх кінцівок і т.д. Тривалість життя хворих на ожиріння на 8 – 10 років коротше, ніж у людей з нормальною масою тіла.

Ожиріння – це захворювання, основною ознакою якого є надмірне накопичення жирової тканини в організмі.

Основна причина ожиріння і надлишкової маси тіла – енергетична незбалансованість між калоріями, які надходять в організм, і калоріями затраченими. У глобальних масштабах відбувається наступне:

  • зростання споживання висококалорійних продуктів з високим вмістом жиру, солі та цукрів, але з пониженим вмістом вітамінів, мінеральних речовин та інших поживних мікроелементів;
  • зниження фізичної активності у зв’язку з усе більш нерухомим характером багатьох видів діяльності, зі змінами в способах пересування і зі зростаючою урбанізацією.

Зміни в режимі харчування і фізичної активності часто відбуваються внаслідок екологічних та соціальних змін, пов’язаних з розвитком і за відсутності сприятливих заходів в таких секторах, як охорона здоров’я, сільське господарство, транспорт, міське планування, охорона навколишнього середовища, харчова промисловість, розподіл, маркетинг та освіта.

Одна з причин відмови багатьох лікарів від лікування ожиріння полягає в тому, що вони не мають в арсеналі достатньо ефективних і безпечних засобів для зниження маси тіла. Тому поряд з дієтою і медикаментозною терапією застосовуються препарати рослинного походження.

Однією з перших рослин, що застосовується для корекції зайвої ваги, є зелений чай. Зелений чай для схуднення пили ще в часи правління перших китайських імператорів.

Зелений чай сприяє схудненню не тільки за рахунок того, що збільшує швидкість метаболізму. Відомі також і інші корисні властивості цієї рослини:

  • зелений чай є м’яким сечогінним засобом, а значить, сприяє виведенню зайвої рідини з організму;
  • поліфеноли, які містяться в надлишку в зеленому чаї, сприяють посиленню теплообміну в організмі за рахунок переробки відкладених жирів;
  • одна з корисних властивостей чаю – здатність знижувати рівень цукру в крові, а значить – пригнічувати відчуття голоду, що дуже сприяє схудненню.

Зелений чай корисний не тільки для схуднення, але і для здоров’я та краси: ця рослина надзвичайно багата антиоксидантами (катехинами), які уповільнюють процес старіння організму. Разом з цим зелений чай нормалізує артеріальний тиск, виводить з організму токсини і солі важких металів, зупиняє запальні процеси. Зелений чай містить деяку кількість кофеїну, будучи природним біостимулятором не гірше кави, але набагато більш делікатним. При регулярному вживанні зелений чай прекрасно зміцнює стінки судин, повертає їм еластичність і провідність.

Селера – це не тільки цінний і корисний овоч, який надає сприятливий вплив на травну систему людини, а й відмінний засіб для схуднення. Страви із селери для схуднення займають перше місце в сучасній дієтології.

У селері містяться важливі для людини мінеральні речовини у вигляді калію, цинку, кальцію, заліза, фосфору, магнію, а також вітаміни. Тому, вживаючи селерудля схуднення, можна не тільки скинути вагу, але і поліпшити здоров’я шкіри, волосся і очей. До складу селери також входять активні сполуки, здатні зменшувати рівень гормону стресу.

Науково доведено, що корінь селери посилює фізичну працездатність і стимулює розумову діяльність. Селера здатна надавати антисептичну дію, підвищувати загальний тонус організму, перешкоджати відкладенню жирів. Так само селера працює як сечогінний засіб і виводить з організму сечову кислоту, тому їїчасто включають в раціон харчування при хворобах шлунка, захворюваннях сечового міхура, нирок і печінки.

Хорошим засобом для схуднення є насіння кропу. Одне з головних достоїнств кропу – це наявність ефірних масел в його насінні. Біологічно активні речовини в складі кропу безпосередньо впливають на регуляцію апетиту – стимулюють центр насичення, що призводить до пригнічення почуття голоду.

Одним з найважливіших є той факт, що кріп здатний виводити велику кількість води з організму людини, що дуже важливо при процесі схуднення. Як правило, кріп стабілізує активність обміну речовин, прискорюючи функціонування всього шлунково-кишкового тракту, до всього іншого кріп може служити відмінним стабілізатором і для нервової системи. Багатий кріп і на антиоксиданти, фітонциди.

З урахуванням корисних і лікувальних властивостей цих рослин було створено унікальний фітозасіб для нормалізації маси тіла – Slim Quick (Слім Квик), що не має аналогів за складом в Україні.

Slim Quick (Слім Квик) – рослинний засіб для нормалізації обміну речовин і маси тіла від ТМ ФарсіФарм. Кожна таблетка містить сухий екстракт і порошок насіння селери запашної (Apium graveolens) – 20 мг; насіння кропу запашного (Anethum graveolens) – 40 мг; листя зеленого чаю – 190 мг. Випускається у вигляді таблеток №30, що дуже зручно.

Рекомендації до застосування.

  • зниження зайвої ваги;
  • зниження апетиту;
  • нормалізація обміну речовин;
  • контроль маси тіла.

Дорослим слід приймати по 1 таблетці 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Поділитися
×