Допомога біженцям зі сходу України

У зв’язку зі складною ситуацією в Донецькій і Луганській областях, зростає число біженців з цих регіонів. Сім’ї, які постраждали від військових дій, шукають мирного неба для себе і своїх дітей. Небайдужі українці з усіх регіонів країни намагаються допомогти біженцям знайти засоби до існування і освоїтися на новому місці, поки у них вдома все налагодиться. Неоціненну допомогу біженцям надають волонтери та громадські організації, які організовують збір необхідних речей.

У багатьох санаторіях під Києвом зараз знаходяться сім’ї біженців зі Слов’янська, Краматорська, Донецька, Криму, багато з них з дітьми. Люди кріпляться, але багато хто до цих пір перебуває у шоковому стані, адже їм довелося кинути свій будинок і зробити крок у невідомість – без роботи, без друзів, з житлом у гуртожитках та санаторіях. На щастя, на допомогу їм приходить масовийволонтерський рух. Небайдужі люди знаходять один одного в соцмережах, через друзів, з інших джерел.

Компанія «Медвестснаб» також не залишилася байдужою до чужого горя. Від некомерційної організації «Координаційний центр допомоги вимушеним переселенцям» нам стала відома інформація про сім’ї переселенців, які розміщені в смт. Ворзель в санаторії «Сосновий бір» і в Пущі-Водиці в санаторії «Джерело». Як тільки співробітники офісу дізналися, що ці люди мають велику потребу елементарних речах, у нас почався збір допомоги. Кожен намагається допомогти всім, що в його силах: ми приносимо продукти, речі, дитячі іграшки та книги, медикаменти, засоби гігієни і передаємо сім’ям біженців. Також від цієї організації ми дізналися ще про кілька сімей з маленькими дітьми, які втекли зі сходу країни до Києва і самостійно знімають тут житло. Їхнє становище важке: маленькі діти завжди вимагають гарного харчування та належного догляду, а знайти роботу в короткі терміни дуже складно. Цим сім’ям ми теж намагалися допомогти.

Ми звертаємося до киян та інших небайдужих: багатьом людям потрібна ваша підтримка, їх привело сюди велике горе. Сподіваємося, що інші наслідуватимуть наш приклад, адже в такій важкій ситуації може опинитися будь-хто з нас.

Поділитися
×