Допомога Головному військовому клінічному госпіталю Міністерства Оборони України

Найважчі часи в історії будь-якої країни – це часи випробувань для всього народу. Вони змушують нас забути про щось особисте, і ми знаходимо додаткові сили і можливості, щоб допомагати один одному. Зараз, в період складної і напруженої ситуації в нашій країні, компанія «Медвестснаб» не може знаходитися в стороні. Ми щиро переживаємо і хочемо допомогти, роблячи все, що від нас залежить.

Сьогодні в лікувальних установах країни перебувають тисячі наших захисників, часто їх стан дуже важкий і вони потребують якнайшвидшої медичної допомоги. Одним із серйозних ускладнень поєднаних і множинних поранень є розвиток хірургічної інфекції, який істотно позначається як на динаміці ранового процесу, так і на функціональному стані всього організму пораненого. Тому використання антибіотиків у перед- і післяопераційний періоди – найважливіший компонент стандартів медичної допомоги практично при всіх хірургічних операціях.

Для забезпечення поранених якісними антибіотиками сьогодні компанія «Медвестснаб» передала в Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства Оборони України 30’000 флаконів лікарського препарату Зоксіцеф. Зоксіцеф – це перший в Україні цефалоспорин 3-го покоління з новоюдіючою речовиною цефтизоксим. Цефтизоксим пригнічує синтез клітинної мембрани бактерій шляхом блокування кінцевого етапу синтезу пептидоглікану, що викликає лізис бактерій під впливом аутолізинів і гідролаз. Важливими фармакокінетичними особливостями цефтизоксиму є відсутність його метаболізму в печінці і виведення нирками в незміненому вигляді, що, на відміну від традиційних цефалоспоринів, дозволяє використовувати його також у пацієнтів, що мають супутню патологію печінки.

Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства Оборони України є провідним медичним закладом Збройних Сил України, де надається висококваліфікована допомога військовослужбовцям, у тому числі пораненим, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. Лікарі госпіталю висловлюють глибоку подяку компанії «Медвестснаб» за допомогу пацієнтам госпіталю. Ми дуже сподіваємося, що наші зусилля допоможуть врятувати чиїсь життя.

Поділитися
×