Річна нарада співробітників ТОВ «Медвестснаб»

19-20 лютого 2015 в ТОВ «Медвестснаб» відбулася Річна нарада співробітників. Захід проходив у мальовничому куточку передмістя Києва – Пущі-Водиці, де учасників наради гостинно зустрів готельний комплекс «Дніпро». На захід були запрошені працівники компанії практично з усіх регіонів України, і протягом двох днів вся команда перебувала в робочому стані.

Нарада, яка проходила в конференц-залі комплексу, почалося з виступу директора ТОВ «Медвестснаб» Розгон І. І. Вона привітала присутніх і провела детальний аналіз роботи компанії за минулий 2014 рік. Після виступу директора слово взяла комерційний директор компанії Бабакіна Т. М.

Важливими темами наради стали поява в лікарському портфелі компанії препаратів Супранем і Ексипенем – високоефективних антибіотиків групи карбапенемів, а також нового комбінованого пробіотика ТМ ФарсіФарм. Препаратам Супранем і Ексипенем був присвячений виступ молодшого продакт-менеджера ТМ ФарсіФарм, після чого слово взяли медичні представники, які розповіли про досвід застосування даних препаратів в своїх регіонах.

Продакт-менеджер компанії Долока В. І. звернувся до учасників наради з доповіддю на тему «Пробіотики в Україні». У своєму виступі він розповів про можливості та особливості застосування нового пробіотика ТМ ФарсіФарм, а також про переваги його ефективної дії. Інші виступи продакт-менеджера Долоки В. І. були присвячені вже добре відомим в Україні препаратам ТМ ФарсіФарм Лоракорт, Лораксим і Зоксіцеф.

У другий день заходу співробітникам компанії було запропоновано взяти участь в «інтелектуальних іграх», організаторами яких виступили керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В. та коучинг-менеджер Балута О. І. Виконуючи різні завдання, в ході змагань учасники команд показали високий рівень підготовки і знань про препарати ТМ ФарсіФарм.

Річна нарада пройшла в атмосфері дружби, взаємної співпраці і доброзичливого ставлення один до одного. Зустріч дала її учасникам можливість підвести і оцінити підсумки роботи за 2014 рік, продемонструвати свої знання та обмінятися досвідом з іншими учасниками команди, а також побудувати плани і визначити ключові фактори для успішної роботи в 2015 році.

Поділитися
×