Родом з дитинства

Дорогі наші співробітники!

У тяжкий для нашої країни і нас всіх час важливо не втрачати оптимізму і знаходити приводи радіти. Відмінний приклад оптимізму подають нам наші діти. Вони дивляться на життя легко і безтурботно, а кожен новий день для них – привід дізнаватися щось нове, надихатися, творити. А адже глибоко в душі ми ті ж діти. Так, іноді нам важко, часто доводиться вирішувати проблеми, часом приймати важкі рішення … Доросле життя – воно таке складне! Але давайте все ж таки не будемо забувати, що всі ми родом з дитинства.

З радістю повідомляємо Вам, що в січні-лютому наступного року у нас в компанії буде проходити грандіозний конкурс виробів з природних матеріалів. Чому ж ми заговорили про конкурс так рано, подумаєте ви. А вся справа в тому, що взимку вибір природних матеріалів для творчості не надто багатий. Зовсім інша справа влітку. Зараз політ нашої фантазії не обмежений нічим, тому саме влітку краще всього зробити заготовку матеріалів для нашого майбутнього творіння. У нас в розпорядженні все, що тільки може прийти в голову: сухі гілки і листя, квіти, ягоди і фрукти, шишки і жолуді, волоські і лісові горіхи, зерно та крупи, мушлі і камінці, привезені з відпочинку на морському узбережжі, та що завгодно! Головне – бажання творити.

Для того, щоб зробити наш конкурс справедливішим, ми вирішили, що будемо визначати переможця окремо серед дорослих та окремо серед дітей. Так що як тільки конкурс буде оголошений, усаджуйте поруч своїх діток і майструєте кожний свій твір. Ми просто впевнені, що у вас вийдуть справжні шедеври.

Поділитися
×