З Новим 2013 роком!!!

Новий рік – одне з найголовніших свят у році. Яскраве оздоблення вулиць і будинків дарує святковий настрій, все навколо наповнено передчуттям дива, панує атмосфера чарівності. Ми стаємо добрішими і щасливішими, забуваємо про проблеми, наші душі наповнюються теплом і світлом.

За давньою доброю традицією для святкування Нового року компанія «Медвестснаб» влаштувала тематичну вечірку, і в цьому році колектив компанії поринув у веселу, самобутню атмосферу українських вечорниць. Чудові наряди в національному стилі, смачна українська народна кухня, радісний сміх і посмішки – все це наче відправило в дитинствоз його невимушеністю і простотою. Такий святковий настрій охопив усіх, що ніхто не утримався від участі у веселих новорічних конкурсах. Для більшого азарту сформувалися дружні команди, які доклали багато зусиль, щоб здобути перемогу. Суперники розгадували складні загадки, з ретельністю розучували українські народні танці і в підсумку показали високий клас! І не важливо, хто вийшов переможцем, адже кожен отримавбільше, ніж відчуття перемоги – це величезний заряд позитиву і незабутніх емоцій, підкріплених почуттям згуртованості і командним духом.

Весь вечір звучали добрі побажання щастя і здоров’я, сповнення усіх заповітних бажань, удачі і любові в прийдешньому Новому році.

  Компанія «Медвестснаб» вітає всіх з Новим 2013 роком!

Щастя безмежного в році новому,
миру і радості вашому дому!
Хай вам майбутнє дарує надію
і хай збуваються всі ваши мрії!

Поділитися
×