Зі святом, дорогі наші чоловіки!

Найбільш суворий і сніжний місяць зими знаменується дуже особливим днем ​​- 23 лютого. Це свято справжніх чоловіків, сміливих і відважних переможців, захисників нашого жіночого щастя. В цей день чоловіки оточені турботою, їх поспішають привітати рідні та близькі жінки, друзі, колеги по роботі.

У дружній колектив компанії «Медвестснаб» свято 23 лютого увірвалося гучно і весело. Ніякий подарунок, напевно, не може так потішити, як зроблений своїми руками та ще й призначений особисто для тебе! Співробітниці компанії відмінно знають цю істину, тому вклали в подарунки для наших захисників багато фантазії, позитиву і душевного тепла. Кожному чоловікові в святковий день була вручена футболка із зображенням, яке відображало тепле ставлення, доброту, увагу і дарувало позитивний настрій. Вкладена праця відгукнулася вибухом емоцій і радісного сміху.

Для відзначення Дня захисника вітчизни колектив компанії «Медвестснаб» відправився в розважальний центр, де кожен захисник зміг продемонструвати мужність і відвагу в екстремальних умовах мотузкового парку і скалодрому. На загальний подив, співробітниці компанії не захотіли відставати від сильної половини і з радістю вирушили підкорювати висоту нарівні з чоловіками. Такачудова розвага подарувала масу незабутніх вражень. А після активного відпочинку відбувся переможний бенкет, за яким бойові товариші і подруги змогли обговорити спортивні досягнення.

Від імені всіх жінок колективу вітаємо наших захисників зі святом 23 лютого:

У цей день ми Вас вітаєм
Дорогих чоловіків!
Від душі ми Вам бажаєм
Не журитись без причин.
Щоб доля Вам завжди всміхалась,
Щоб у достатку Ви жили,
Щоб вас кохали й поважали,
Завжди були щасливі Ви!

Поділитися
×