Сальвігол подарує радість материнства

Народження маленької людини, якого з нетерпінням чекаєш

 — найчарівніша мить в цьому житті…

Народження малюка – це справжнє диво, яке дарує нам природа. Але, на жаль, не кожній родині це чудо дається легко і просто. Поганаекологія, постійні стреси, хронічна втома – ці неприємні аспекти сучасного життя не проходять непомітно. І як результат, за статистикою, кожна десята сімейна пара не здатна зачати дитину. Часто нескінченне ходіння по лікарях, безліч аналізів, прийом різних медикаментів не дають ніякого результату, і тоді сімейні пари звертаються до альтернативних методів лікування. Один із них – фітотерапія. Давно помічено, що на жіночу репродуктивну функцію особливо позитивний вплив мають рослини, що містять фітоестрогени. До таких рослин відноситься шавлія.

Шавлію при безплідді почали використовувати дуже і дуже давно. Наприклад, в Давньому Єгипті після затяжних воєн і всіляких епідемій жінкам рекомендувалося вживати в їжу шавлію, що підвищувало ймовірність завагітніти. А в Китаї 18-го століття ящик даної рослини міняли у англійців за два ящики свого чаю.

Причин, за якими жінка не може завагітніти, дуже багато. Однією з них є відсутність овуляції. Шавлія містить у своєму складі фітогормони, які за своїм хімічним складом дуже схожі на жіночі статеві гормони – естрогени, відповідальні за утворення і розвиток фолікула. Завдяки цьому шавлія чинить буквально чудодійний ефект на жіночий організм:

  • стимулює наступ овуляції, навіть якщо її не було протягом декількох місяців;
  • посилює роботу яєчників і прискорює ріст фолікулів;
  • підсилює рефлекторну функцію шийки матки, сприяє виробленню так званого «присмоктувального ефекту» в шийці матки, завдяки чому полегшується проходження сперматозоїдів до яйцеклітини;
  • збільшує товщину ендометрія;
  • пробуджує сексуальну чуттєвість і позбавляє від фригідності;
  • допомагає нормалізувати менструальний цикл.

            Кому і коли застосовувати шавлію при безплідді

Шавлія корисна тим жінкам, у яких вагітність не наступає через складнощі з самостійним виробленням естрогену, через погано зростаючі фолікули і для нормалізації менструального циклу. А тим, у кого організм виробляє естроген в надлишку, застосовувати шавлію протипоказано (може призвести до того, що фолікул лопне завчасно). Застосовуючи шавлію для зачаття, потрібно бути дуже уважною і не пропустити момент настання вагітності, так як при вагітності рослина також протипоказана і навіть може спровокувати викидень. Крім того, шавлія протипоказана при полікістозі яєчників, міомі, ендометріозі, грудному вигодовуванні і гострому нефриті.

Використовуючи шавлію для зачаття, потрібно дотримуватисяправильного режиму прийому: застосовувати тільки на початку менструального циклу, в так звану фолікулінову фазу. У разі якщо у жінки відсутня менструація, застосовувати треба, починаючи з п’ятого дня циклу. Пити її потрібно приблизно 10 днів до початку овуляції. Повністю період лікування безпліддя шавлією займає 3 місяці. Якщо після пройденого курсу завагітніти не вдалося, то шавлію для зачаття можна повторно використовувати після закінчення одного місяця. Пити шавлію при безплідді найкраще з препаратами прогестерону.

            Шавлія при чоловічому безплідді

За статистикою, в 45% випадків невдалих спроб зачаття в сімейній парі виявляється «винним» чоловік. Шавлія виявляється дуже дієвим препаратом і при чоловічому безплідді теж. Здавна знахарі радили чоловікам, не здатним зачати дитину, пити відвар трави шавлії.

Male doctor discussing reports with patient at desk in medical office

Ефект від лікування шавлією при чоловічому безплідді досягається за рахунок впливу на організм все тих же фітоестрогенів, що містяться в рослині. Ці речовини стимулюють в чоловічому тілі вироблення тестостерону (чоловічого статевого гормону, що грає головну роль у стимуляції процесу утворення сперматозоїдів), що в свою чергу призводить до посилення сперматогенезу.

Крім того, виражена протизапальна та протимікробна діа трави проявляється у придушенні інфекційних процесів в чоловічій статевій системі, усувається непрохідність сім’явивідних шляхів, викликана набряком і застійними явищами, що також опосередковано сприяє лікуванню від безпліддя. Поліпшення мікроциркуляції в мошонці стимулює обмінні і трофічні процеси в яєчках.

Ефективність препаратів на основі шавлії

Досвід застосування препаратів на основі шавлії при безплідді говорить про їх високу ефективність і деколи приголомшуючі результати. Сімейні пари, які відчули на собі їх дію, в захваті і підтверджують, що в результаті проходження курсу лікування у них наступала вагітність.

Препарат САЛЬВІГОЛ від ТМ ФарсіФарм містить високоякісний сухий екстракт шавлії лікарської (Salvia officinalis), завдяки чому володіє всіма корисними властивостями рослини. Якщо засіб вживати за призначенням лікаря, можна домогтися швидкого й очікуваного результату. І тоді завдяки САЛЬВІГОЛУ у вашому будинку зазвучить радісний дитячий сміх, і ви відчуєте всі радощі й принади довгоочікуваного батьківського щастя.

Поділитися
×