Щорічна конференція урологів у Трускавці 11-12 вересня 2015 року

У ті пори року, коли в один і той

же день буває то жарко, то холодно, треба

очікувати осінніх хвороб.

(Гіппократ)

Одна з хороших щорічних традицій в українському медичному суспільстві – осіння Всеукраїнська конференція урологів в Трускавці. І немає нічого дивного в тому, що саме Трускавець щорічно запрошує фахівців урологічного профілю, адже це місто – найвідоміший в Україні і один з добре відомих у світі бальнеологічних курортів, на якому успішно лікуються різні урологічні захворювання.

Цього року традиційна конференція проходила 11-12 вересня і називалася “Сучасні технології в урології – Трускавець 2015”. Організаторами цьогорічної конференції стали Національна академія медичних наук України, Інститут урології НАМН України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Асоціація урологів України, Санаторій «Карпати» (м.Трускавець), комунальна Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та Благодійний фонд «Здоров’я нації і суспільства». Як завжди, захід зібрав провідних урологів з усіх регіонів України. Головою оргкомітету виступив доктор медичних наук, професор, завідувач відділу рентген-ендоурології та літотрипсії Інституту Урології АМН України Возіанов Сергій Олександрович.

Пленарне засідання проходило в готельно-курортному комплексі «Карпати». З вітальним словом до гостей конференції звернувся доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович. У ході засідання він представив гостям конференції доповідь на тему “Як не старіти?”, яка стала родзинкою заходу. У цьому виступі професор розповів про декілька теорій, що ж все-таки викликає старіння людського організму. Доповідь дуже сподобалася фахівцям і викликала багато схвальних відгуків.

Серед тем, які піднімалися на конференції: “Профілактика СКХ” (проф. Попович І. Л.), “Гангрена Фурньє” (Мельников В. А., О. М. Лесняк), “Інфекції сечових шляхів” (проф. Шуляк О. В.), “Проблеми діагностики раку передміхурової залози” (Бондаренко Ю. М.), “Лікування закритої травми нирки” (проф. Возіанов С. О., Сабадаш М. Є., проф. Шуляк О. В.) та інші.

Під час конференції в холі діяла виставка від компаній-виробників лікарських препаратів. ТМ ФарсіФарм на конференції представляли продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока Віталій і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Орач Мар’ян.

Співробітники компанії демонстрували гостям конференції стенди препаратів Лопракс, Лораксон, Зоксіцеф, Супранем і Ексипенем, а також надавали інформацію про інші препарати ТМ ФарсіФарм, такі як, Лоразидим, Лорікацин, Ексипім, Лораксим, Лактен, відповідали на запитання фахівців і давали докторам пояснення щодо спектрів дії, можливостей і схем застосування препаратів ТМ ФарсіФарм.

На фотографії справа – доктор медичних наук, професор Шуляк Олександр Владиславович, ліворуч – кандидат медичних наук, головний лікар медзакладу «Клініка Біляка» Біляк Степан Степанович, в центрі – продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока Віталій.

Конференція пройшла в приємній атмосфері взаємоповаги та дружнього спілкування. Як завжди, вона відзначилася насиченістю, широтою тем, цікавою подачею матеріалу й ефективною роботою. Заходи такого рівня безумовно дають новий поштовх у розвитку вітчизняної медицини.

Поділитися
×