Таблетки ЛОПРАКС- тепер в алюмінієвому блістері!

В останні два тижні літо радує нас справжньою спекою. У таку спекотну погоду так і хочеться з насолодою випити крижаної води або з’їсти кілька порцій морозива, а ще краще – поїхати ближче до моря і не вилазити з прохолодної води. Тому не дивно, що зараз в ЛПУ України часто звертаються пацієнти з різними захворюваннями ЛОР-органів (отити, фарингіти, тонзиліти та синусити бактеріальної етіології), дихальної системи (гострий і хронічний бронхіти бактеріальної етіології, гостра пневмонія), бактеріальними інфекціями сечостатевої системи. Для лікування подібних захворювань фахівці успішно застосовують цефалоспорини III-го покоління.

Лопракс – пероральний цефалоспорин ІІІ-го покоління з оригінальної японської сировини, що застосовується 1 раз на добу, в дорослій та дитячій формах.

Звертаємо Вашу увагу, що в даний час препарат Лопракс у формі таблеток випускається в алюмінієвому блістері. Блістерна упаковка має високу міцність і герметичність, тому добре захищає таблетки при транспортуваннях і збільшує термін збереження препарату. Також однією з переваг такої упаковки є зручність для споживача – при необхідності пацієнт може без зайвих зусиль відокремити потрібну кількість препарату, щоб використати його пізніше.

Попереду у нас ще один місяць літа. Бажаємо Вам повною мірою насолодитися ним, набратися здоров’я і зарядитися енергією для плідної роботи або навчання після літнього відпочинку.

Поділитися
×