Таланти компанії «Медвестснаб» (Частина 1)

Наші співробітники – це наше багатство. Без зайвої скромності ми сміливо заявляємо, що у нас, в компанії «Медвестснаб», працюють найдивовижніші, найяскравіші, найталановитіші люди. Вони всі володіють приголомшливою енергією, яка, ніби попутний вітер, наповнює наші вітрила і несе нашу спільну справувперед, до небаченого успіху. Саме у них ми черпаємо натхнення, щоб розвиватися і рости.

Наші співробітники не тільки дуже працелюбні і чудово справляються з поставленими завданнями, а й яскраво демонструють, що талановиті люди талановиті в усьому: будь то робота чи дозвілля, улюблені заняття, захоплення. Спеціально до ювілею компанії «Медвестснаб» ми попросили наших співробітників розповісти побільше про себе, поділитися своїми захопленнями та хобі. Адже у кожного з них є улюблене захоплення (і навіть не одне!), якому не шкода присвятити не лише вільну хвилинку, а й ціле життя.

Наша співробітниця Тельнова Олеся з Криму – справжня рукодільниця. Своїми руками вона створює унікальні речі. На фото праворуч донечка Олесі Маргарита в головних уборах, зроблених дбайливими маминими руками. А ще Олеся малює з 5 років! (на фото зліва дитячий портрет чоловіка Олесі). Наша майстриня на всі руки поділилася, що не збирається зупинятися на досягнутому і тому освоює нове для себе заняття – техніку квіллінг (проба пера Олесі в техніці квіллінг на фото праворуч). Бажаємо їй успіхів в освоєнні нового мистецтва.

А ось Рябко Людмила з Луганська займається квілінгом вже давно і досягла в цій майстерності високого професіоналізму. Людмила грунтовно підходить до свого хобі: вона не тільки добре освоїла техніку створення картин зі скручених відрізків паперу, а й захоплюється історією виникнення, вивчає різні школи паперової пластики. Людмила вважає, що квіллінг – це можливість побачити незвичайні можливості звичайного паперу. Красиві квіткові композиції на фото зліва – роботи нашої рукодільниці Людмили.

Співробітниця компанії «Медвестснаб» з Вінниці Ревякіна Катерина своїм головним захопленням вважає акваріумістику. Вона з дитинства захоплювалася рибками, але акваріум з’явився в її будинку порівняно недавно. Тому, можна сказати, збулася її мрія дитинства. Катерина каже, що догляд за акваріумом займає зовсім мало часу, а спостереження за маленьким підводним світом доставляє дуже багато задоволення, заспокоює і розслабляє. Особливо захоплення мами подобається дітям. Катерина поступово привчає їх до догляду за рибками і вважає, що це дуже добре виробляє у них самостійність і відповідальність.

Живопис – головне захоплення нашої співробітниці Вознюк Олени з Харкова. Ставлення Олени до цього виду мистецтва найбільш точно виражають слова: «Живопис, як і інші образотворчі мистецтва, ілюзорний: він – імітація тривимірного простору в площині, що досягається за допомогою лінійної і колірної перспективи. Але йоговізуальний і до того ж колірний аспект обумовлює виняткове місце живопису серед всіх образотворчих мистецтв. Око сприймає в одну мить практично нескінченну інформацію…».

Наш співробітник з міста Рівне Шпак Іван поділився своїм улюбленим захопленням – риболовлею. Хоча впритул займатися цією захоплюючою справою Іван почав всього два роки тому і скромно каже, що його практичні навички ще не досконалі, він може похвалитися немаленькими «трофеями». Наприклад, у вересні минулого року на мальовничому Поліссі Івану вдалося зловити величезного красеня коропа. А крім цього, за два роки в списку його уловів виявилося безліч видів риб: карась, лящ, клен, плотва і ще одна гордість Івана – гарненький білий амур, спійманий на ставку в двадцяти кілометрах від Рівного. Особливо радіє татовомузахопленню донька Ліночка.

Іван бажає кожному знайти гарне захоплення, яке буде радувати досягненнями і не даремно витраченим часом.

У нашої співробітниці з Києва Хохлової Олени справжня пристрасть до квітникарства. Фіалками заставлено робоче місце Олени, а вдома у неї справжнійрайський сад з фіалок та орхідей. Вона знає всі тонкощі догляду за квітами, а ті, в свою чергу, відчуваючи дбайливий догляд і турботу, радують її цвітінням круглий рік.

Ще одне улюблене заняття Олени – вишивання. У неї велика колекція робіт, вишитих хрестиком і бісером. Ті, хто захоплюється цим видом творчості, знають, що вишивка вимагає терплячості, міцної руки і ретельності. А крім цього, повністю втягує в процес створення шедевра. Це можливість налаштуватися на позитивний лад, знайти гармонію, нормалізувати свій емоційний стан і розслабитися.

Серед інших захоплень Олени – подорожі. Як наслідок, в її колекції 120 магнітів з 4 -х частин світу, із 40 країн світу загальною вагою більше п’яти кілограм!

Про нашого співробітника з міста Черкаси Мовчана Олександра можна з упевненістю сказати – майстер на всі руки. Зі своєю сім’єю він живе в будинку, який будували його батьки, коли Олександр був ще маленьким. Продовжуючи сімейні традиції, він любить будувати і майструвати, а вдома завжди такої роботи вистачає. На фото праворуч шафа, поличка для взуття і ліжко, зроблені золотими руками нашого Олександра. Олександр також поділився, що в найближчих планах у нього – будівництво лазні.

Ще Олександр, як і всі чоловіки, захоплюється автомобілями, але найголовнішим захопленням усього свого життя він вважає свою сім’ю: дружину Наталю та донечку Софію. Тому більшу частину свого часу він намагається приділяти їм. Цього року всією сім’єю вони брали участь у параді колясок і перемогли в номінації «Всі професії важливі». Вітаємо!

Поділитися
×