Таланти компанії «Медвестснаб» (Частина 2)

Якщо у людини немає жодної щирої думки, вона схожа на бідняка,

який звідусіль йде з порожніми руками. Якщо у людини немає

жодного справжнього захоплення, вона подібна дерев’яному ідолу,

який стоїть там, де його поставили.

 Хун Цзичен

Кожен з наших співробітників індивідуальний, і це прекрасно. Ми всі такі різні, але разом складаємо дуже цікавий, колоритний колектив. У першій частині цієї статті ми говорили про те, що спеціально до ювілею компанії «Медвестснаб» попросили наших співробітників розповісти побільше про себе, поділитися своїми захопленнями та хобі. Отже, продовжуємо нашу розповідь про захоплення співробітників компанії «Медвестснаб».

Напевно, немає на світі таких видів рукоділля, якими не захоплюється наша співробітниця Боркунова Ольга з Полтави. Наша Ольга – справжній талант! Одне з її улюблених захоплень – декупаж. Це техніка декорування різних предметів малюнками, картинами та орнаментами, які після цього покривають лаком, щоб зберегти довговічність і надати більш ефектний вигляд. Ольга знає про декупаж все: історію виникнення і розвитку цього мистецтва, техніки його виконання, різні сучасні матеріали, які використовують майстри, стилі в декупажі, які популярні в даний час. За допомогою техніки декупаж Ольга може перетворити що завгодно на витвір мистецтва, будь то посуд, меблі або інші предмети інтер’єру.

Ще наша майстриня любить робити іграшки – з кераміки, з текстилю, на новорічну тематику. Її іграшки завжди дуже оригінальні і неповторні, тому що зроблені з душею.

Серед улюблених захоплень Ольги – вишивка. Вона вишиває свої картини бісером і хрестиком. У колекції Ольги чимало прекрасних картин, деякі з них представлені на фото зліва.

Улюблене захоплення нашої співробітниці з Одеси Тимофєєвої Світлани – футбол. Світлана – справжній футбольний фанат: вона вболіває за свій рідний одеський футбольний клуб «Чорноморець». Цей футбольний клуб був заснований в 1936 році. «Чорноморець» є першим в новітній історії України футбольним клубом, який виграв Кубок України (у 1992 році), а також повторив цей успіх в сезоні 1993-1994 років.

Улюблене заняття нашої співробітниці з Миколаєва Артюхової Ольги – вишивка бісером. Велика колекція її приголомшливо красивих робіт демонструє, що Ольга не помилилася з вибором захоплення, якому вона присвячує вільний час. Значну частину вишитих нею картин складають образи святих. Кажуть, що в процесі вишивання саме ікони майстриня буквально перетворюється. Вона отримує умиротворення, наповнюється благочестям, височить духовно. Всі суєтні думки і проблеми йдуть, залишається тільки душа. Лише глянувши на роботи Ольги, відразу розумієш, що це справжній талант.

Наш співробітник з Житомира Помирляну Віктор поділився, що його хобі – догляд за улюбленим чотириногим другом – красивою, граціозною і дуже розумною собакою породи доберман по кличці Морган. Всім своїм виглядом і поведінкою собака доберман підкреслює своє благородне походження. Дуже вірний і відданий, доберман не вважає себе слугою своїх господарів. Він згоден тільки на роль друга, тому виховувати його потрібно делікатно.

Віктор каже, що, незважаючи на юний вік свого вихованця, його важко назвати щеням, тому що по розуму, винахідливості, хитрості, умінню отримувати задоволення від життя він може і деяким дорослим людям дати фору. Морган володіє характером з яскраво вираженою індивідуальністю, а похвала господаря для нього вища нагорода.

Наша співробітниця з Донецька Алексєєва Ірина не уявляє свого життя без спорту. Вона вірить, що здоров’я – це не тільки безцінне надбання людства, а й також ключ до щастя кожної людини. Крім того, що Ірина регулярно займається гімнастикою, спортивною ходьбою і вправами на тренажерах, вона захоплюється східними танцями і японським бойовим мистецтвом джиу-джитсу. Ірина впевнена, що гімнастика, фізичні вправи і ходьба повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне і радісне життя.

Піклуючись про своє фізичне здоров’я, Ірина не забуває і про душевний стан. Вона каже, що душевна гармонія є настільки ж важливою складовою нашого внутрішнього світу, як і зовнішнього.

Мамин приклад став дуже заразливим і для дочки Ірини Настусі, яка вже з самого дитинства не розлучається зі спортом.

І ще одне захоплення нашої Ірини – це подорожі. Вона поділилася з нами: «Зі мною таке буває. Дивлюся на карту – і раптом виникає дике бажання відправитися невідомо куди. І своїми очима побачити, які там пейзажі і що в тих краях взагалі відбувається. До лихоманки, до тремтіння. Але звідки в тобі це бажання з’явилося, нікому пояснити не можеш. Цікавість в чистому вигляді. Нічим не пояснюване натхнення.»

Наше прохання розповісти про своє захоплення змусило Лисенка Олександра з Херсона замислитися. Він зізнався, що не пише картин, не грає на музичних інструментах, не займається захоплено якимось одним видом спорту. За його словами, з домашніх тварин – лише морська свинка, і то він всіляко намагається, щоб її опікав син. Але Олександр каже, що у нього немає заздрості до спортсменів, колекціонерів і художників, тому що він сам по своїй натурі людина творча. Тільки ця творчість проявляється не в якомусь одному занятті, а в повсякденному житті. Це одна з властивостей його характеру. Вона дозволяє домагатися результатів на роботі, мати хорошу сім’ю, затишний будинок, займатися вихованням прекрасних дітей.

Олександр поділився з нами розповіддю про одну важливу подію, яка абсолютно несподівано увійшла в його життя, назавжди змінивши його. Пару років тому, взимку, плануючи відпустку, близький друг запросив його покататися на лижах. До такої ідеї Олександр поставився дуже скептично, тому що за все своє життя на лижах не те, що не катався, а навіть лижні палиці в руках не тримав. Але наполегливість друга перемогла, і вони опинилися на гірському курорті в Карпатах, а через два дні вже каталися на гірських лижах. Зараз Олександр зізнається, що це були найдивовижніші враження за все його життя. Він збирається обов’язково поїхати ще й буде вдосконалювати свою майстерність. Олександр каже: «Ми часто в чомусь сумніваємося. Думаємо: вийде – не вийде, робити – не робити, їхати – не їхати. Думаю, завжди краще спробувати щось нове, незвідане. Ось саме тоді в житті з’являються такі враження та захоплення, які з’явилися у мене.».

На фото праворуч Олександр зі своїм сином Віктором.

Наша співробітниця з Луганська Іванова Юлія своїм головним захопленням вважає найдавнішу науку про життя – йогу. Йога вважається найстарішою в світі системою розвитку особистості: тіла і духу. Стародавні йоги глибоко розуміли сутність природи людини, щоб жити в гармонії з собою і з навколишнім середовищем. Вони сприймали фізичне тіло, психіку і душу – як істинну суть людини, а діяльність, емоції і розумові здібності – як три сили, які рухають життєвоюактивністю. Щоб людина була цілісною, три сили повинні бути збалансовані. Юлія каже: «Разом з йогою я прагну до перевлаштування себе, вчуся бути «тут і зараз»!»

Поділитися
×