Традиційна щорічна конференція лікарів-отоларингологів в м. Севастополі

20-21 травня 2013 року проходила традиційна щорічна весняна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів під назвою «Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей». Цього року місцем для проведення конференції було обрано місто-герой Севастополь, тому гості мали можливість не тільки взяти участь у науковій програмі, а й насолодитися видами одного з найкрасивіших міст світу, що найбільш прекрасне у цю пору.

Засідання проводилося в приміщенні Севастопольського академічного російського драматичного театру ім. А. В. Луначарського. Програма конференції була дуже насиченою, доповіді учасників ділилися на п’ять груп, для кожної з яких відводилося окреме засідання. Темами засідань були «Сучасні методи діагностики та лікування запальних захворювань глотки і гортані», «Сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-онкологічних захворювань», «Сучасні методи діагностики та лікування в дитячій оториноларингології» тощо

 По закінченню засідань проводилися дискусії, фахівці задавали питання, що виникли в ході виступів, обговорювали практичні моменти спеціальності, ділилися особистим досвідом.

У рамках конференції також проводилася виставка лікарських препаратів, медичної техніки, медичного обладнання, виставка-продаж медичної літератури та інше.

ТМ ФарсіФарм знайомила фахівців з новинками компанії – ін’єкційним глюкокортикостероїдом Лоракорт і новим цефалоспорином ІІІ покоління Зоксіцеф. Також представлялася інформація про інші препарати компанії. Демонструвалися стенди Лораксон, Лопракс, Зоксіцеф, на яких працювали керівник служби просування Хохлова О. В., регіональний менеджер Лапунька О. Ю., медичні представники ТМ ФарсіФарм в АР Крим Нафієва С. Е. (на фото праворуч) і Тельнова О. І .

Крім інформації про лікарські препарати ТМ ФарсіФарм, фахівців також цікавили питання застосування в комплексній терапії захворювань ЛОР-органів засобів на основі рослинної сировини. Лікарі отримували інформацію про рослинны засоби Іммугол, Грипогол, їх характеристики та переваги використання.

На фото праворуч професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії Васильєв В. М., ліворуч керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В.

За активну роботу на конференції висловлюємо подяку медичним представникам ТМ ФарсіФарм в АР Крим Тельновій О. І. та Нафієвій С. Е.

Поділитися
×