Традиційна конференція урологів, Яремче, 13-15.02.2013

13-15 лютого 2013 року в м. Яремче Івано-Франківської області проходила  Всеукраїнська науково-практична конференція «Малоінвазивні технології в урології».

Організаторами конференції виступили Національна Академія Медичних Наук України, Інститут урології НАМН України, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Буковинський та Івано-Франківський державні медичні університети.

На фото праворуч відповідальний за організацію конференції – доктор медичних наук, професор кафедри урології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Шуляк О. В.

Присутні на конференції мали можливість взяти участь у двох наукових сесіях на теми: «Малоінвазивні методи лікування в урології» і «Актуальні питання в сучасній урології», декількох круглих столах, присвячених різним проблемам урологічної практики, а також ознайомитися зі стендовими доповідями. Учасники виступали з доповідями, присвяченими актуальним питанням урології, таким як: лапароскопічна пієлопластіка і нефректомія, хірургічне лікування клінічно-локалізованого раку простати і лапароскопічна простатектомія, методи і технології в лікуванні нефролітіазу, дитяча урологія.

Торгова марка ФарсіФарм традиційно виступала одним із спонсорів конференції.

В рамках конференції демонструвалися стенди Лораксон, Лопракс, Зоксіцеф. Докторів інформували про антибактеріальні препарати і фітопрепарати ТМ ФарсіФарм, а також можливості їхнього застосування у комплексному лікуванні урологічних патологій.

На стенді учасникам конференції доносилась інформація про новинку Торгової Марки ФарсіФарм препарат ЗОКСІЦЕФ.

ЗОКСІЦЕФ – перший і єдиний на Українському ринку цефалоспорин ІІІ покоління з діючою речовиною цефтизоксим.

Поділитися
×