Традиційна науково-практична конференція урологів в Яремче 11-13 лютого 2015 року

Стрімкі потоки, водоспади,

Могутні скелі, спів трембіти.

Я йду до Вас, мої Карпати –

Одні такі на цілім світі.

(Андрій Олеськів)

 

Гуцульщина – це неповторний і дивовижний край, який благословив сам Бог і який він щедро обдарував невичерпними багатствами: могутніми віковічними лісами, цілющими джерелами, родючими землями. Але основним багатством регіону є люди – красиві, щирі, доброзичливі, працьовиті. Вони ревно оберігають і несуть в століття звичаї, обряди і традиції своїх предків, невтомною працею і талантом примножують їх досягнення.

У лютому цього року гостинний гуцульський край зібрав на своїй землі урологів і науковців з усіх куточків України та зарубіжжя. 11-13 лютого в місті Яремче Івано-Франківської області проходила традиційна Науково-практична конференція на тему «Малоінвазивні технології в урології». Організаторами заходу виступили Інститут урології НАМН України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Буковинський державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет та Благодійний фонд «Здоров’я нації та суспільства». Організаційний комітет представляли доктор медичних наук, професор, завідувач відділу рентген-ендоурології та літотрипсії Інституту урології АМН України Возіанов С. О. та доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк О. В.

Перший день наукової програми розпочався 12 лютого з привітального слова відповідального організаційного комітету – професора Шуляка О. В. Він відкрив конференцію та побажав усім її учасникам плідної роботи і приємного відпочинку. У програмі конференції виділялося дві основні наукові сесії під назвами: «Малоінвазивні методи лікування в урології» та «Актуальні питання сучасної урології».

У ході першої наукової сесії були заслухані доповіді на такі теми: «Стресове нетримання сечі: досвід малоінвазивної хірургії» (Вощула В. І., м. Мінськ), «Малоінвазивне лікування місцево-поширеного раку передміхурової залози» (Возіанов С. О., Соснін М. Д., Шуляк О. В., Бойко А. І., Бондаренко Ю. М., Романенко М. Г., Корнієнко А. М., Шматюк Т. І., Купрін Д. І., м Київ), «Первинна пухлина сечоводу – симптоми, діагностика, лікувальна тактика» (Костєв Ф. І., Малярчук Д. А., Ухаль Є. М., м. Одеса) та інші.

Друга наукова сесія позначилася виступами на теми: «Етапи життя жінки» (Горпинченко І. І., Ромащенко О. В., м Київ), «Сексуальне здоров’я жінок з лейоміомою матки» (Мельников С. М., м Київ), «Динаміка перекисного окислення ліпідів та антиоксидантного захисту при лікуванні хворих на хронічний пієлонефрит з використанням фітопрепаратів» (Литвинець Є. А., Литвинець В. Є., м. Івано-Франківськ) та інші.

У структурі заходу було передбачено час для круглих столів, темами яких стали: «Діагностика захворювань простати», «Актуальні питання урології» (професор Шуляк О. В.), «Уретролітотріпсія в лікуванні СКХ» і «Трансуретральна резекція простати великих розмірів» (професор Федорчук О. С., професор Шуляк О. В.).

Під час конференції ТМ ФарсіФарм демонструвала гостям заходу стенди препаратів Лопракс, Зоксіцеф, Лораксон, Супранем і Ексипенем. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та регіональний менеджер Лапунька О. Ю. надавали фахівцям цікаву для них інформацію про ці та інші препарати ТМ ФарсіФарм.

Конференція урологів в місті Яремче була дуже продуктивною і повністю виконала поставлені задачі: об’єднання колег навколо питань урології, спільне вирішення загальних проблем, просування вперед медицини нашої країни.

Поділитися
×