Традиційна всеукраїнська науково-практична конференція в Яремче 10-12 лютого 2016 року

10-12 лютого 2016 року в місті Яремче проходила традиційна всеукраїнська науково-практична конференція «Малоінвазивні технології в урології». Організаторами цього заходу виступили Національна академія медичних наук України, Інститут урології НАМН України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Буковинський державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет і Благодійний фонд «Здоров’я нації і суспільства». Організаційний комітет конференції представляли: доктор медичних наук, професор, завідувач відділом рентген-ендоурології та літотрипсії Інституту урології НАМН України Возіанов Сергій Олександрович і доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович.

У заході брали участь фахівці-урологи з усієї України. Конференція включала в себе дві наукових сесії під назвами «Малоінвазивні методи лікування в урології» і «Актуальні питання сучасної урології», а також кілька круглих столів і стендових доповідей. На початку заходу за традицією з вітальним словом до гостей конференції звернувся доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович. В ході наукових сесій він представив кілька дуже цікавих доповідей, присвячених урологічним захворюванням, темі старіння, інтернет-освіти в нашій країні і гострій проблемі плагіату і псевдонауки в Україні, а також виступив співавтором інших доповідей.

Доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович в співавторстві з іншими фахівцями представляв доповіді на такі теми, як «Епідеміологія раку нирки в Україні», «Ускладнення ССЕ при лікуванні закритої травми нирки», «Сучасні методи лікування нетримання сечі у чоловіків», « Міжнародні проекти і програми» та інші.

Серед тем, які піднімалися на конференції, були також «Малоінвазивні паліативні операції на нирках і верхніх сечових шляхах» (Ухаль М.І., Семанів О.М., Пустовойт І.П., м. Одеса), «Мікробний пейзаж і динаміка антибіотикорезистентності у пацієнта урологічного стаціонару» (Саричев Л.П., Саричев Я.В., Сухомлин С.А., Пустовойт Г.Л., Панасенко С.М., м. Полтава), «Можливості антиоксидантного захисту у хворих гестаційним пієлонефритом» (Литвинець Є.А., Гоцуляк Я.В., Литвинець В.Є., Кондрат А.В., м. Івано-Франківськ) та інші.

ТМ ФарсіФарм на конференції представляли продакт-менеджер Долока Віталій і регіональний менеджер Лапунька Олег. Вони знайомили фахівців з препаратами ТМ ФарсіФарм, які успішно застосовуються в області урології. Гостям конференції демонструвалися стенди препаратів Лораксон, Лопракс, Ексипім, Супранем і Ексипенем, а також надавалася будь-яка додаткова інформація про ці та інші препарати ТМ ФарсіФарм.

Після закінчення роботи конференції всі учасники підкреслили важливість і необхідність проведення подібних наукових заходів, висловили думку про те, що такі події дозволяють підвести підсумки виконаної роботи, поділитися накопиченим досвідом, намітити подальші плани і перспективи.

Поділитися
×