Традиційне Обласне товариство оториноларингологів в місті Полтава 18 жовтня 2013 року

…Кругом Полтавы хутора

Окружены его садами,

И много у него добра,

Мехов, атласа, серебра

И на виду, и под замками.

Но Кочубей богат и горд

Не долгогривыми конями,

Не златом, данью крымских орд,

Не родовыми хуторами —

Прекрасной дочерью своей

Гордится старый Кочубей.

О.С. Пушкін

18 жовтня 2013 року в місті Полтава відбулося традиційне Обласне товариство оториноларингологів. На захід були запрошені ЛОР-лікарі з міста Полтава та Полтавської області.

Зі вступним словом до гостей конференції звернувся професор, доктор медичних наук, академік Національної академії наук, завідувач кафедрою оториноларингології Безшапочний С. Б. Далі він представив фахівцям доповідь на тему: «Сучасна концепція лікування гострого риносинуситу». У своєму виступі Безшапочний С. Б. висвітлював як загальні питання поширеності, етіології, патогенезу риносинуситов, так і практичні моменти, в тому числі розповів про сучасні підходи до вибору лікування риносинуситів. Враховуючи поширеність захворювання, доповідь була дуже актуальною і викликала великий інтерес у ЛОР-спеціалістів. Професор, доктор медичних наук, академік Національної академії наук, завідувач кафедрою оториноларингології Безшапочний С. Б. із задоволенням відповів на велику кількість питань лікарської аудиторії.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в Обласному суспільстві оториноларингологів . У доповіді продакт -менеджера ТМ ФарсіФарм Долоки В. І. фахівцям була надана інформація про нові препарати ТМ ФарсіФарм Лоракорт і Зоксіцеф. У своєму виступі продакт-менеджер розповів про переваги використання цих препаратів в оториноларингології, надав важливу інформацію про дозування, схеми і способи їхнього застосування. В Обласному суспільстві також брала участь медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтава та Полтавській області Боркунова О. В.

На фото в центрі – професор, доктор медичних наук, академік Національної академії наук, завідувач кафедрою оториноларингології Безшапочний С. Б., ліворуч – продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І., праворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтава та Полтавській області Боркунова О. В.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Поділитися
×