У день Святого Миколая ми вірні традиціям

Через поле, через гай

Йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці

Він усім несе гостинці.

 

Чи чекаєте Ви чудес? Віра в диво допомагала людям, скільки існує білий світ. У світлий і святковий День Святого Миколая ця віра стає особливо сильною. Адже в цей день великий Чарівник і Чудотворець спускається з небес на землю і виконує всі наші заповітні мрії. Йому не страшний зимовий холод, і він дуже любить людей, але в першу чергу він думає про дітей. З товстим мішком ходить вулицями Святий Миколай, непомітно проникаючи в будинку, і залишає діткам подарунки. А дорослим він несе примирення, щастя і гарний настрій.

Ну і так як свято Святого Миколая для кожного з нас родом з дитинства, було б дивним в цей день не влаштувати свято нашим діткам. Тим більше все, що для цього потрібно – гарний настрій, святкова атмосфера, весела компанія і трішки чарівництва…

Створювати цю саму святкову атмосферу в нашому офісі ми почали заздалегідь. Як за помахом чарівної палички, в холі з’явився улюбленець всіх діточок – казковий сніговик Олаф. Звичайно ж, зі своєюперсональною хмаринкою, якою він з радістю був готовий поділитися з будь-яким бажаючим. Ну і куди ж без головного символу Нового року – зеленої колючої красуні? Ошатна ялинка зайняла своє почесне місце, і все було готове до святкування.

Настав довгоочікуваний День Святого Миколая, і маленькі гості не змусили себе чекати. З кожною прибулоюдитиною в офісі ставало все веселіше і голосніше. Приїхала навіть найменша наша гостя – онучка Миколи Станіславовича Полінка, якій не виповнилося ще й двох рочків. Дітки бігали по коридорах, заглядали у всі кабінети. Тим, хто ще не бував у нас в офісі, було особливо цікаво подивитися на робоче місце батьків і дізнатися, куди це мама або тато йдуть вранці щодня.

Всім відомо, що там, де є діти, немає нічого неможливого і завжди трапляються чудеса. Так і у нас на святі раптом звідки не візьмись з’явилися казкові ельфи. Вони були такими веселими та позитивними, що моментально заслужили довіру у наших поважних гостей. Разом з ельфами діти вирушили в чарівну подорож. По дорозі їм довелося виконувати різні завдання: вони відгадували загадки, співали пісеньки, але найбільше їм сподобалися захоплюючі досліди. Діти “кип’ятили” воду за допомогою сухого льоду, запускали торнадо в пляшці, топили у воді мандаринку, дивилися на світ через чарівні окуляри і навіть виміряли рівень свого настрою! Навіть дорослі, яких у наш час так складно здивувати, не приховували свого захоплення.

А потім з’явився винуватець торжества – Святий Миколай. Ялинка запалала різнокольоровими вогниками, і в душі кожного з нас оселився новорічний настрій. Діти розповідали вірші та отримували свої заслужені подарунки, адже вони так добре поводилися весь рік! Потім відбулася святкова фотосесія на тлі ялинки і всі дружно поспішили до солодкого столу, щоб поповнити запаси енергії, витраченої під час веселих конкурсів.

Якби чудо мало обличчя, у нього обов’язково були б дитячі очі. Але повірити в диво ніколи не пізно, навіть якщо ми дано вже не діти. Якщо людина хоч іноді вірить у диво – значить вона добра. А світ, як відомо, тримається на трьох китах: Добрі, Вірі і Милосерді. Помоліться Святому Миколаю, і він подарує Вам здоров’я, достаток і благополуччя. Вірте в диво і робіть його самі. Живіть чесно, правильно, забудьте всі образи, робіть людям добро, і воно повернеться до Вас сторицею.

Поділитися
×