У справах амурних свої секрети…

Любов існує, але стріли Амура деколи

потрапляють чоловікам далеко не в серце…

З найдавніших часів органи, що дають життя людині, були у великій пошані. Навіть у Стародавньому Римі символи чоловічого достоїнства зустрічалися всюди: римлянки робили собі амулети і прикраси з цим символом, майстрами виготовлялися чаші, лампи, сидіння з каменю, які мали форму дітородного органу. Епоха римлян була прямо-таки наскрізь пронизана еротикою. Однак навіть в епоху свободи і розкутості в любовних справах чоловіків траплялись проблеми. Тоді їм на допомогу приходили різні зілля, трави і прянощі, що збуджують бажання.

Сучасний чоловік в порівнянні зі своїми предками живе у вкрай несприятливих умовах. Прискорення темпу життя, підвищення рівня особистої відповідальності, погіршення якості харчування негативно впливають на його сексуальне здоров’я. За оцінками фахівців, порушеннями сексуальних функцій страждає кожен десятий, а за деякими даними, і кожен п’ятий чоловік.

Як і тисячі років тому, на допомогу чоловікам приходить фітотерапія. На відміну від синтетичних препаратів для підвищення чоловічої сили, властивості лікарських рослин перевірені часом і в їх ефективності немає сумніву. Натуральні інгредієнти не викликають побічних ефектів, а лікування ними дає стійкий результат.

З точки зору фізіології, основою сексуального здоров’я чоловіка є андрогени – чоловічі статеві гормони. Гормон, який відповідає за більшість процесів, пов’язаних з інтимним життям чоловіка – це тестостерон. Після 35 років спостерігається дефіцит даного гормону.

Дослідження показали, що набагато безпечніше не вводити в організм готовий тестостерон, а допомогти організму виробляти його негормональними методами. Серед лікарських рослин таким ефектом володіють якірці сланкі (Tribulus terrestris). Активні речовини якорців сланких чинять позитивний вплив саме на центральні механізми контролю рівня тестостерону, стимулюючи його природний синтез організмом.

Здавна якірці є символом постійності і стабільності. Кажуть, що один чоловік, улюбленець богів, жив на землі так довго, що втомився і захотів спокою. Довго він благав богів дарувати йому завершення життя, але боги все впиралися, а одного разу, втомившись від його прохань, перетворили його в якір і залишили на березі. Адже він більше не хотів мандрів… Але якір зазеленів, укорінився і покрився квітками під колір сонця. Так з’явилася на світі рослина – якірец сланкий. А так як втома, що накопичилася за сотні років, давала про себе знати, то якірці розпластали стебла по землі, немов прилягли на неї відпочити.

Народна медицина різних країн світу застосовувала якірці в лікувальних цілях з незапам’ятних часів. У східній медицині якірці сланкі вважаються одним з найефективніших засобів, що підвищує чоловічу силу, хорошим сечогінним засобом, що дробить камені в нирках і сечовому міхурі, а також володіє загальнозміцнюючою дією. У суміші з іншими рослинами якірці сланкі застосовують при чоловічому безплідді, імпотенції і гіпертрофії передміхурової залози.

Надпотужним лікарським ефектом володіє імбир лікарський (Zingiber officinale). У Китайській медицині імбир входив в багато прописів, призначених для людей літнього віку, як рослина, яка повертає життєвий тонус.

Користь імбиру для чоловіків також істотна, його назва з китайської мови перекладається як «мужність». Ця чоловіча спеція, покращуючи циркуляцію крові, стимулює потенцію, надає впевненість, викликає прилив крові до інтимних зон, оновлює енергію. Постійне вживання в їжу імбиру знижує ризик захворювання ПРОСТАТИТОМ, приводить в порядок тонус м’язів, розумову і фізичну працездатність.

Імбир відомий як наймогутніший афродизіак також в Індії, де використовується вже багато століть як внутрішньо, так і зовнішньо. Старовинний індійський рецепт свідчить, що потрібно вживати в їжу суміш імбирного соку, меду та недовареного яйця протягом місяця як засіб проти статевого безсилля. Також індійські лікарі радять перед заняттям любов’ю чоловікові жувати суміш імбиру і кориці.

Кориця цейлонська (Сinnamomum zeylanicum) – ще одна дивовижна рослина. Вона була відома з глибокої давнини. Ця рослина буладорогою спецією і її нерідко приносили в дар ченцям і різним правителям. Щоб утримати високу ціну на товар, араби придумували для греків історії про важкодоступність рослини, говорили, ніби кориця росте в гнізді птаха Фенікс. А китайські купці розповідали, що коричне дерево виростає тільки на болотах і його охороняють кажани.

У народній медицині кориця використовується з незапам’ятних часів. Згадка про застосування кориці в лікувальних цілях зустрічається в одній з перших книг по гомеопатичній медицині Китаю, що відноситься до 2700 році до н. е. Кориця має антимікробну, противірусну, протигрибкову, жарознижуючу, знеболюючу, стимулюючу, тонізуючу властивості.

А крім того, кориця підвищує настрій, допомагає справитися з нерішучістю і нервозністю. Корисні властивості кориці для чоловіків полягають в тому, що вона підсилює збудження і підвищує потенцію. Історикам відомо, що кориця була на перших місцях у списку продуктів, які рекомендував для підвищення потенції у чоловіків Авіценна.

Це цікаво!

Фонд досліджень в Чикаго проводив дослідження про вплив смаків і запахів на сексуальне збудження. Випробовували реакцію студентів-медиків на різні аромати шляхом приєднання вимірювального пристрою до чоловічого органу випробуваного. Запах гарячої булочки з корицею дав найбільший приплив крові!

Ще одна рослина з давніх часів носить славу збуджуючого засобу – це шафран посівний (Crocus sativus). Трава шафран була важливим компонентом у приготуванні любовних напоїв в стародавньому Римі. У період Ренесансу було сказано, що запах квітки шафрану «розширює серце і розум, а також стимулює до злягання». А в містичній медицині Ісламу говориться, що «вживання квітки шафрану має чудовий вплив на кров. Квітка шафрану також здатназаспокоювати болі в суглобах, і посилювати сексуальний потяг».

В даний час доведено, що шафран – дуже сильний антиоксидант, що знищує шкідливі речовини, які виробляються в організмі людини з віком. Він містить каротиноїди, які запускають енергетичний обмін, що призводить до знищення шкідливих речовин в організмі і синтезу корисних. Шафран також підвищує вироблення гормонів лютропінів, що в свою чергу стимулює статеву функцію, а ще рослина полегшує протікання сечокам’яної хвороби.

Якірці сланкі, імбир лікарський, шафран посівний і кориця цейлонська – компоненти натурального рослинного препарату ТМ ФарсіФарм АППОЛОН. Завдяки лікарським властивостям цих рослин, АППОЛОН є прекрасним комплексним засобом для поліпшення функціонування сечостатевої системи.

Рекомендаціями до застосування АППОЛОНУ є:

  • зниження лібідо у чоловіків і жінок;
  • статева недостатність (незадовільна ерекція);
  • функціональна імпотенція;
  • статева слабкість у людей похилого віку;
  • сперматорея;
  • комплексне лікування чоловічого та жіночого безпліддя;
  • гіпертрофія передміхурової залози;
  • для підвищення сексуальної енергії та відновлення енергетичних витрат.
Поділитися
×