Урологічна науково-практична конференція у Львові 23 вересня 2016 року

Якщо довго тримати камінь за пазухою,
згодом він переходить в нирки…

Сечостатева система – одна з найбільш уразливих в нашому організмі, тому хоч раз в житті, але в уролога побуває кожна людина. Саме з приходом осені часто відбувається загострення сечокам’яної хвороби, так як підвищується концентрація солей в сечі. Особливо небезпечними вважаються місяці вересень і листопад, і виною тому надто активний прийом в їжу таких соленасичених овочів, як баклажан, помідор, перець та інші.

23 вересня у Львові проходила урологічна науково-практична конференція під назвою «Сучасні технології в урології». Організаторами заходу виступили Національна академія медичних наук України, Інститут урології НАМН України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Асоціація урологів України, комунальна Львівська міська клінічна лікарня медичної допомоги та благодійний фонд «Здоров’я нації і суспільства». Організаційний комітет представляли доктор медичних наук, професор, завідувач відділом рентген-ендоурології та літотрипсії Інституту урології НАМН України Возіанов Сергій Олександрович і доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович.

Захід зібрав фахівців-урологів з різних міст України. З доповіддю на тему «Ускладнення малоінвазивного лікування закритої травми нирки» наукову програму відкрили доктор медичних наук, професор, завідувач відділенням реконструктивної та геріатричної урології Інституту урології України Шуляк Олександр Владиславович і Сабадаш Максим Євгенович. В ході засідання доктор медичних наук, професор Шуляк Олександр Владиславович також представив доповіді, серед яких «Старіння», «Урологічний тиждень в Європі», «Конференція GCP and SPS-2016 FORUM» та інші.

ТМ ФарсіФарм на конференції представляли продакт-менеджер Долока Віталій, регіональний менеджер Лапунька Олег і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Бабич Володимир. Гостям конференції демонструвалися стенди препаратів ТМ ФарсіФарм. Фахівці мали можливість отримати цікаву для них інформацію про такі препарати, як Лопракс, Лораксон, Ексипім і Лорікацин, які вже давно успішно застосовуються в області урології та отримали масу позитивних відгуків серед лікарів і пацієнтів.

Конференція дозволила лікарям підготуватися до сезонного напливу пацієнтів з запальними урологічними захворюваннями, почути думки авторитетних колег і задати їм питання. Подібні заходи дуже важливі і необхідні для медицини нашої країни. Конференції в такому форматі об’єднують колег навколо питань урології та сприяють спільним рішенням загальних проблем.

 

Поділитися
×