В душі – весна!

В душе весна, на сердце – песня,

И радость эту не унять.

Весною каждый день чудесный,

Весной так хочется мечтать!

 

Лицо целует солнца лучик,

Ласкает тёплый ветерок,

Так нежно абрикос пахучий

Прекрасным шлейфом обволок.

 

Природа жаждет пробужденья!

Устав от холода и вьюг,

У солнца ищет вдохновенья,

И украшает всё вокруг!

 

Лазурно-чистый свод небесный,

Взор не устанет баловать.

Весною каждый день чудесный,

Весной так хочется мечтать!

                        (Бєлка К. О.)

Весна … Весняний настрій дійсно просто витає в повітрі. Щось дуже тонке, майже невловиме, якась легка і прекрасна енергія ніби зачарувала всіх почуттям щастя, яке неможливо пояснити словами. Все рідше люди супляться і сумують, все частіше посміхаються один одному. Ось і у нас в офісі все частіше лунає сміх і виблискують посмішки. Адже коли за вікном просто на твоїх очах білим кольором розквітнув абрикос, а через скло наполегливо пробиваються теплі промінчики сонця, так і хочеться бути щасливим!

Навесні природа дарує воістину безцінну насолоду. Своїм пробудженням вона надихає нас. Ми ніби відроджуємось, як і вона після довгих холодних місяців зими, відчуваємо приплив нових сил. Ми більше не хочемо ховатися в задушливих квартирах, а хочемо дихати на повні груди, хочемо грітися в перших променях ніжного сонечка, хочемо слухати спів птахів, хочемо відчувати всі аромати такої довгоочікуваної весни.

За всі ці емоції ми повинні бути вдячні чудесній природі нашої планети. Тому у нас в компанії і виникла ідея самим зробити для неї щось хороше, та й так, щоб і інші могли насолоджуватися її красою. Вчора співробітники компанії подарували міській дитячій клінічній лікарні № 1 міста Києва вісім чарівних ялиночок. Головний лікар клініки Кожара Ю. О. дав дозвіл на посадку зелених красунь на територіїлікувального закладу.

На фотографії співробітники компанії «Медвестснаб» разом із заступником головного лікаря Маро В. Г. (на фото в центрі).

Коли ялинки підростуть і перетворяться на гарні пухнасті ялини, у пацієнтів лікарні буде невеликий тінистий ялинковий гай. Влітку в ньому можна буде сховатися від пекучого сонця, а взимку він убереже від пронизливого вітру. Ах, а пам’ятаєте, як дихається в ялиновому лісі!

Очолив бригаду з озеленення території, показав блискучу теоретичну підготовку, а також продемонстрував прекрасні здібності ландшафтного дизайнера заступник директора з організаційних питань Штупун П. А. (відображений на фото за роботою).

Хлопці з радістю брали участь у посадці дерев. Кожен хотівдодати і свій внесок в озеленення території лікарні, тому що всі знають, що кам’яні стіни лікарень навівають смуток, а весела соковита зелень навіть у хвилини смутку здатна одним своїм виглядом підняти дух і поліпшити настрій.

Відмінне володіння садовим інвентарем продемонстрували також регіональні менеджери Пигарьов А. А. і Лапунька О. Ю. (відображений на фото). Чоловіки взялися за справу з натхненням і отримали задоволення від результатів своєї праці.

Велике бажання трудитися проявив наш медичний представник по місту Києву Кириленко Я. В., який відображений на фотографії (на передньому плані). На нього лягла відповідальність за полив дерев і контроль складу грунту під посадку ялинок, збагачення його торфом і спеціальними мінеральними сумішами.

Коли сонечко світить по-весняному, а по небу бродять легкікучеряві хмаринки, то працювати легко і весело.

На фото відображені наші дівчатка за роботою. Справа наліво: керівник служби просування Хохлова О. В., медичні представники по місту Києву Марчук І. В., ПантасьС. А.

Весна – найромантичніша пора року. Коли ще закохуватися, як не навесні? Коли ще говорити про свої почуття коханим людям, як не зараз? Аромати квітів в повітрі, тихе дзижчання бджіл над деревами, заливисті трелі птахів – все пробуджує в душі ніжність, бажання любити і бути коханим. А ще хочеться творити. Хочеться не просто спостерігати за прекрасною феєрією природи, а й самим бути творцями чогось гарного, чогось, що буде нести радість усім протягом багатьох-багатьох років.

Наші медичні представники Марчук І. В. та Пантась С. А. (на фотографіях ліворуч і праворуч відповідно) доклали всі свої сили до створення ялинового гаю. А всім відомо, що там, де прикладена жіноча рука і турбота, обов’язково народжується щось прекрасне …

Поділитися
×