В кожному малюнку – сонце! (Частина 1)

Кожна людина послана Богом на землю, щоб допомагати іншим людям.

Джеймс Гіббонз Хьюнекер.

1 лютого 2014 року компанія «Медвестснаб» відзначатиме 10-річний ювілей дня заснування компанії. Завжди радісно святкувати дні народження, а тим більше ділитися своєю радістю з іншими. Організаційною групою компанії був розроблений план заходів, приурочених до ювілею, в яких може взяти участь кожен бажаючий.

Згідно з затвердженим директором компанії «Медвестснаб» Розгон І. І. планом, у березні 2013 року ми проводили благодійну акцію під назвою «У кожному малюнку – сонце!». У рамках заходу співробітники компанії відвідали дитячі онкологічні відділення всіх областей України і передали для дітей подарунки: розмальовки, кольорові олівці, фломастери та ін.

Так, медичні представники з міста Донецька відвідали відділення дитячоїонкогематології Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака.

На фото в центрі – завідуюча відділенням дитячої онкогематології Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака міста Донецька Вильчевська К. В., праворуч – регіональний менеджер з міста Донецька Боровкова Н. І., ліворуч – медичний представник з міста Донецька Алєксєєва І. В.

Коли нам погано або сумно – нам так необхідне джерело щастя і душевного оптимізму, щоб черпати сили, щоб жити, мріяти, радіти. У такі хвилини хочеться, щоб люди відчули це і словом або вчинком допомогли нам, подарували надію і поділилися почуттям радості. Співробітники компанії розуміють, як мало щасливих миттєвостей випало на долю маленьких пацієнтів, тому намагаються розфарбувати їх життя яскравими барвами.

Медичний представник з АР Крим побувала у відділенні онкогематології Республіканської дитячої клінічної лікарні.

На фото зліва направо: старша медична сестра відділення та медичний представник з АР Крим Нафієва С. Е.

Відділення онкогематології обласної дитячої лікарні міста Мукачево також отримало подарунки від компанії «Медвестснаб». На фото справа – завідуюча відділенням Лучковська Л. Г., ліворуч – медичний представник з міста Ужгорода Деяк Н. В.

Всі ми пам’ятаємо, як в дитинстві нам хотілося грати, творити, пізнавати і як радісно було отримувати подарунки. Подарунки від компанії «Медвестснаб» стали для діточок з гематологічного відділення дитячої обласної лікарні міста Івано-Франківська справжнім сюрпризом. На фотографії зображені медичний представник з міста Івано-Франківська Павлюк Л. В. (ліворуч) і представник гематологічного відділення (праворуч).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожен день ми здійснюємо безліч вчинків, різних: і поганих, і хороших.Але деякі з них залишають у нашій пам’яті глибокий слід, особливо ті, коли мизробили добро іншій людині. Адже так радісно знати, що комусь у цьому світі ти подарував усмішку, хтось відчуває твою підтримку, хтось щасливий – і ти до цього причетний. Здійснюючи щось добре і хороше, часто не замислюючись, люди самі стають краще.

Наші дівчата з міста Луганська відвідали обласну дитячу клінічну лікарню. На фото зліва і справа – медичні представники з міста Луганська Іванова Ю. В. і Рябко Л. В., в центрі – представник гематологічного відділення.

 «Прикоснись ко мне добротой

И болезни смоет волной,

И печаль обойдет стороной

Озарится душа красотой.», –

написала відома латвійська поетеса Маріанна Озоліня. У цих рядках криється справжня сила доброти, яка здатна зцілити душевні рани, вселити віру у прекрасне щасливе завтра.

Гематологічне відділення дитячої обласної лікарні міста Кіровограда компанія «Медвестснаб» також не оминула своєю увагою. На фотографії медичний представник з міста Кіровограда Третьяков В. Б. зі старшою медичною сестрою гематологічного відділення.

Тепер сонце засяє і в малюнках дітей з дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Там побували медичні представники з міста Києва: Марчук І. В. (на фото ліворуч) і Пантась С. А. (на фото праворуч). На фото в центрі – лікар дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру Івасюк О. М.

Медичні представники з міста Запоріжжя Піпур М. І. та Гончарова В. В. відвідали відділення дитячої онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні.

Завідувач відділенням дитячої онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні, обласний онкогематолог Бородін А. А. (відображений на фото) з радістю прийняв подарунки для своїх маленьких пацієнтів.

Вчені давно виявили пряму залежність одужання від відновлення нашої душевної рівноваги, від віри в можливість зцілення і надії. Це підтверджується експериментальними і клінічними дослідженнями. Такі результати досліджень надзвичайно важливі в дитячій медичній практиці, адже дитячі роки – це період радості, безтурботності і щастя. Співробітники компанії анітрохи не сумніваються в цьому.

Медичний представник з міста Житомира від імені компанії подарував онкогематологічному відділенню Житомирської обласної дитячої лікарні подарунки, необхідні для веселого і захоплюючого дитинства маленьких пацієнтів. На фото відображені зліва направо: завідувач онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні Чмут Л. О., медичний представник з міста Житомира Помирляну В. А.

Дітлахи з онкологічного відділення дитячої обласної лікарні міста Львова також отримали подарунки. На фото зліва – представник онкологічного відділення, праворуч – медичний представник з міста Львова Бабич В. В.

Ще в багатьох лікарнях міст України співробітники компанії «Медвестснаб» намагалися допомогти маленьким пацієнтам справитися з недугою. Кожен з них вірить, що хвороба – це всього лише етап життя, етап, який не повинен бути перешкодою щасливому дитинству. А віра – це всеосяжне почуття, тільки воно може бути підніжжям до п’єдесталу успіху. Віра творить чудеса!

Поділитися
×