В кожному малюнку – сонце! (Частина 2)

Як ми вже говорили в попередній частині статті, до свого 10-літнього ювілею компанія «Медвестснаб» під керівництвом директора Розгон І. І. розробила план заходів до свята. У березні наші співробітники відвідали онкогематологічні відділення дитячих обласних лікарень України і передали для маленьких пацієнтів подарунки від компанії.

Так, в онкогематологічному відділенні Вінницької обласної дитячої лікарні побувала наш медичний представник Ревякіна К. В. (на фото праворуч), де зустрілася зі старшою медичною сестрою відділення Корненко О. М. (на фото ліворуч) і передала для пацієнтів відділеннярозмальовки, олівці, фломастери та інші необхідні для розвитку дитини подарунки.

Дніпропетровську обласну дитячу клінічну лікарню також відвідали наші представники. Діти з гематологічного відділення були дуже раді подарункам. На фото зліва і справа наші медичні представники з міст Дніпродзержинська та Дніпропетровська Тагаєв Б. Д. і Вовк М. О., в центрі – старша медсестра гематологічного відділення з пацієнтом на руках.

«Байдужість – це параліч душі», – сказав А. П. Чехов. Тому як би ми самі і наші родини не були благополучні, ніколи не варто забувати про те, що є на землі люди, яким погано, особливо якщо ці люди – діти.

У Полтавській обласній дитячій лікарні також проходять лікування онкохворі діти. Там побувала наш медичний преставник з міста Полтави Боркунова О. В. На фотографії завідуюча гематологічним відділенням лікарні Волошина В. В., яка висловила глибоку подяку компанії «Медвестснаб» за надану допомогу і зазначила, що такі подарунки будуть дуже корисні малюкам, вони допоможуть їм краще пізнавати світ і, можливо, відкрити нові таланти.

Гематологічне відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні компанія «Медвестснаб» також не обійшла своєю увагою. На фото наш представник із міста Суми Стебловська Т. В. (ліворуч) і медична сестра відділення (праворуч).

Звичайно, кожен розуміє, що не в наших силах змінити несправедливий поворот долі. Але постаратися полегшити страждання маленької людини, якя потребує допомоги, може будь-хто з нас.

У Волинському дитячому онкогематологічному відділенні зараз перебуває 23 дитини. Від імені нашої компанії діти отримали багато подарунків: фрукти, іграшки, олівці, фломастери, розмальовки та інше – все, необхідне дитині для розвитку і творчості. Завідувач відділенням Миронюк С. Ю. висловив глибоку подяку компанії «Медвестснаб». На фото справа – старша медична сестра дитячого онко-гематологічного відділення Дідович М. Д., ліворуч – медичний представник з міста Луцька Христюк Т. І.

На перший погляд несуттєва допомога – це ще й велика психологічна підтримка для батьків, тому що у них іноді вже не залишається ні сил, ні коштів, щоб боротися. Коли життя Вашої дитини важливе не тільки для Вас, з’являється почуття впевненості, відчуття, що є люди, на яких можна покластися.

В Одеську обласну дитячу клінічну лікарню з подарунками вирушила наш медичний представник Тимофєєва С. В. На фотографії мама з дитиною – пацієнтом онкогематологічного відділення лікарні.

У онкогематологічному дитячому відділенні Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних побував наш співробітник Лисенко О. О. На фотографії зліва – завідуюча відділенням Богатчук Л. І., праворуч – медичний представник з міста Херсона Лисенко О. О.

Життя кожної людини неймовірно різноманітне і багатогранне. У нашому житті раптово відбуваються радісні і приємні зміни, але також раптово нас може застати горе. Незалежно від віку і соціального статусу, ніхто не застрахований від неприємностей, тому дуже важливо бути готовим допомогти тому, хто потрапив у біду.

У Миколаївську міську клінічну дитячу лікарню з подарунками вирушила Артюхова О. В. – наш медичний представник з міста Миколаєва. Медична сестра онкогематологічного відділення (відображена на фото) висловила подяку співробітникам компанії «Медвестснаб» за проявлену турботу та побажала здоров’я та успіхів.

У гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні міста Хмельницького маленькі пацієнти, отримавши подарунки, із задоволенням стали малювати, розфарбовувати. У їх віці творчість – це найкращий спосіб передати своє сприйняття світу, свої відчуття і почуття. На фотографії справа наліво: завідувач відділенням Місько Л. В., медична сестра відділення, медичний представник з міста Хмельницького Уваров А. В.

Онкогематологічне відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні відвідав наш медичний представник Хабаров А. В. (на фото праворуч). Медична сестра відділення (на фото ліворуч) із вдячністю прийняла подарунки для дітей від компанії «Медвестснаб».

У відділенні онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні міста Чернівці також побували наші медичні представники. На фото зліва направо: медичний представник Годнюк С. В., ординатор відділення онкогематології, медичний представник Багрій В. М.

Сьогодні кожен скрізь і в усьому має свободу вибору. Ніхто нам не диктує, як думати, які вчинки робити. Громадська думка настільки різноманітна, що ми можемо вибирати собі дорогу з нескінченної безлічі варіантів. Співробітники компанії вважають, що жити, пливучи за течією і обмежуючи свій світ лише тільки власним «я», – це прояв безвольності, ухилення від відповідальності. Ми дуже сподіваємося, що наш приклад підштовхне інших робити бескорисні хороші вчинки. Разом ми можемо змінити світ, ми можемо зробити його добрішим і кращим!

Поділитися
×