Весна прийшла – пора трудитися!

Весна остаточно вступила в свої права, і природа, розбуджена яскравими сонячними променями, вже починає радувати нас першими молодими пагонами. Весна дуже красива, і це надихає. Прийшов час нам в компанії «Медвестснаб» попрацювати, адже за зиму роботи накопичилося багато.

Озброївшись садовим інвентарем, фарбою та пензлями, співробітники компанії відправилися творити красу навколо нашого офісу. Однією з найголовніших завдань для нас була посадка кущів і квітів: дуже хотілося створити у дворі офісу красиву пишну клумбу, яка буде радувати око і нам, і мешканцям сусідніх будинків. Для цього були закуплені насіння айстр, чорнобривців, берізки, фізалісу та інших квітів, а також кущі форзицій. Перед тим, як приступити до роботи, співробітники підготували план ділянки з докладною схемою розташування кущів та квіткових галявин.

І робота закипіла… Адже коли гріє весняне сонечко і дружний колектив об’єднує єдина мета, то і працюється легко і весело. Тут же утворилася бригада чоловіків, які, озброївшись лопатами, стали бадьоро скопувати землю, щоб підготувати грунт для посадки рослин.

Найбільш досвідчені в садівництві співробітники стали садити квіти, навперебій відстоюючи своє бачення, як краще їх садити і компонувати. Хтось займався поливом. Не забули ми і про дерева, які дбайливо побілили, щоб уберегти від шкідників. Невеликий кований парканчик біля нашого ганку за зиму трохи «постарів», подекуди з нього облізла фарба. Серед співробітників знайшлося чимало охочих його пофарбувати, так що тепер у нього оновлений і доглянутий вигляд.

Після виконаної роботи відчувається невелика, але приємна втома і найголовніше – гордість за свою працю. Потрудившись на славу, так приємно за дружнім столом ділитися враженнями, згадувати курйозні моменти і представляти, скільки радості принесуть через деякий час плоди твоєї праці!

Поділитися
×