VI обласна науково-практична конференція в Могильові-Подільському 9 вересня 2014

Могилів-Подільський… На мальовничому березі річки Дністер розкинулося це місто. Старовинний і неповторний, лежить він, нібито в глибокій чаші, оточеній горами. Поруч із сучасними спорудами, молодими парками і скверами збереглося чимало пам’яток давньої архітектури, яка додає місту особливого колориту.

Не дивно, що саме тут Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова провів у цьому році 6-ту обласну науково-практичну конференцію. Напевно, чарівність цього містечка навіяла заходу трохи поетичну назву – «Дністровські терапевтичні читання».

Конференція проходила 9 вересня 2014 року і була присвячена сучасним досягненням в терапії внутрішніх хвороб. На захід були запрошені дільничні лікарі та лікарі загальної практики сімейної медицини, практикуючі лікарі інших спеціальностей: терапевти, кардіологи, ревматологи, пульмонологи, алергологи, гастроентерологи, ендокринологи, нефрологи, гематологи, інфекціоністи та працівники фельдшерсько-акушерських пунктів південно-західних районів області.

Доповіді фахівців стосувалися різних областей клінічної медицини. У своїх виступах доповідачі розглядали важливі аспекти терапії внутрішніх хвороб, такі як етіологія, патогенез і клінічні прояви хвороб внутрішніх органів, їх діагностика, лікування та профілактика.

З доповіддю на тему «Вторинна профілактика у кардіологічних пацієнтів в роботі сімейного лікаря» виступив завідувач кафедрою внутрішньої медицинимедичного факультету №2 Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, член правління Української асоціації фахівців з серцевої недостатності, співголова Вінницької міської асоціації кардіологів, член Європейського товариства кардіологів, доктор медичних наук, професор Жебель Вадим Миколайович.

ТМ ФарсіФарм також брала участь у заході. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та медичний представник по місту Вінниця та Вінницькій області Ревякіна Є. В. демонстрували гостям конференції стенди препаратів Лопракс, Лораксон, Зоксіцеф і Лоракорт, а також надавали інформацію про інші рецептурні і фітопрепарати ТМ ФарсіФарм. Фахівці також мали можливість з перших вуст отримати додаткову інформацію та задати питання щодо можливостей та способів застосування препаратів ТМ ФарсіФарм в конкретній галузі медицини.

Фахівці відзначили високий рівень конференції, яка дозволила на практиці обговорити клінічну реалізацію сучасних знань з лікування терапевтичної патології. За словами гостей конференції, такі заходи забезпечують безпосереднє активне спілкування та дискусії з провідними фахівцями в різних областях терапії, дозволяючи їм ділитися своїм особистим досвідом з молодими лікарями-початківцями, а також служать джерелом нових ідей і науково-дослідних ініціатив.

Поділитися
×