З Днем Святого Миколая!

У холодний грудневий вечір, коли доріжки між будинками вже застелені білим снігом, кожен малюк сидить біля вікна і чекає важливого гостя. Чомусь Миколай завжди затримується. Розуміючи, що дітей багато і Святий може не встигнути в її будинок, дитина лягає спати. Ну, а під ранок обов’язково трапляється диво! Неможливо описати словами радість малюка від того, що Миколай все-таки не забув про нього і залишив під подушкою довгоочікуваний сюрприз.

У нашій компанії вже давно стало доброю традицією вітати дітей співробітників зі святом Святого Миколая. В цьому році до дітей Миколай прийшов не один, а з помічниками – Ангелом і чортиком Антипком.

Ці веселі і добрі помічники влаштували з офісу справжній парк розваг:
Чарівний лабіринт!

Стрибки на казковому єдинорозі!

Загадки та ігри на уважність!

Дорослі теж не залишилися осторонь – вибух позитивних емоцій, як у дітей, так і у батьків, викликав конкурс, в якому мам нарядили ялинками, а дітям запропонували прикрасити їх новорічними іграшками! Хлопчиків і дівчаток поділили на команди, а в кінці, як і годиться, перемогла дружба!

Свято було б неповним без головного винуватця торжества, тому було прийнято рішення терміново дзвонити Святому Миколаю і звати його в гості. Коли він нарешті з’явився, дитячій радості не було меж! Веселий хоровод закружляв і дітей, і батьків, вихором пронісся по коридорах офісу і розсмішив усіх до сліз.

Коли всі ігри були зіграні, загадки відгадані, а мами вбрані, Святий Миколай вручив дітям солодкі подарунки.

Настав час і попрацювати. Сюрпризом для дітей став святковий майстер-клас з розпису пряників. У кожного малюка для цього була кольорова палітра з їстівних фарб (яка згодом була з’їдена!) і пряник із зображенням Святого. Свої шедеври діти з гордістю презентували батькам.

На завершення вечора за традицією відбулася фотосесія біля новорічної ялинки і те, чого дітлахи після рухливих ігор чекали з нетерпінням – солодкий стіл.

Поділитися
×