З Днем Великої Перемоги!

Все більше віддаляються від нас грізні роки Великої Вітчизняної війни – однієї з найжорстокіших в світі. Але час не владний над ними, їх не стерти з пам’яті нашого народу. Друга світова війна стала найбільшою трагедією, яку пережило людство в XX столітті.

9 травня, цей дійсно святий день, завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ і гіркий смуток одночасно. Він уособлює героїзм, силу духу, безмежну працю й вічну скорботу за мільйонами українських доль, нездійсненими мріями і задумами.

Знаючи, якою великою ціною була завойована перемога, ми схиляємо голову перед священною пам’яттю загиблих. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми ніколи не забували і не забудемо великий подвиг всіх тих людей, які боролися за нашу свободу. Наш обов’язок – бути гідними їх життєвого подвигу, стверджуючи мир, злагоду і гармонію на українській землі.

Колектив ТОВ «Медвестснаб» висловлює найщиріші і теплі привітання з Днем Перемоги. Нашій країні і всім нам ми бажаємо мирного неба, благополуччя і щастя!

Поділитися
×