З миру по нитці…

Той, хто не бажає підняти того, хто впав,

нехай страшиться впасти сам, бо, коли він впаде,

ніхто не проcтягне йому руку

Сааді

Як часто наше бажання допомогти зупиняють думки, на кшталт “та що їм мої копійки, крапля в морі”! Багато зізнаються, що їх благородне і щире бажання допомогти іншій людині розбивається об судження про нікчемність власної допомоги. А ще знаєте, як буває, замотаєшся, погрузнешь по вуха в справах і турботах, і часу не те, що на допомогу іншим, а взагалі ні на що не залишається. А якщо навіть і зібралася необхідна сума, якою хочеться поділитися з нужденним в цих грошах, то як у наш складний час не потрапити на аферистів?

Саме тому і з’явилася в нашому офісі ось така коробочка для збору коштів на допомогу тим, хто її потребує. Дивовижно, як легко цей напрочуд простий крок дав можливість нашим співробітникам проявити своє внутрішнє бажання допомогти. Завдяки йому тепер ні в кого не виникне думок про дріб’язковість власної допомоги. Є у Вас зайвих 5 гривень – кидайте в скарбничку, все одно багато Ви собі на них не дозволите, а комусь вони у сто крат потрібніші. Ви кинете 5, хтось кине 10, а хтось 50, от і набереться пристойна сума. До того ж так кожен буде впевнений, що його гроші не стануть здобиччю шарлатанів, а дійдуть куди потрібно. Наша ініціативна група зв’язалася з благодійним фондом “Заради дітей України”, і тепер всі зібрані гроші будуть надходити на лікування тяжко хворим діткам. Головний девіз фонду – “З миру по нитці – голому сорочка!”

Багато наших співробітників відгукнулися на цю ідею. Завдяки їм вже вдалося зібрати хоч і невелику, але таку необхідну допомогу хлопчикам Назару 9 років, якому вже провели операцію з видалення пухлини головного мозку (на щастя, операція пройшла успішно і зараз дитина продовжує лікування), і Захару 13 років, якому поставлений страшний діагноз запалення оболонки головного мозку. Тримаємо кулачки за діток і дуже просимо Бога допомогти їм перемогти страшні хвороби.

Сумні історії дітей на сайті благодійного фонду торкаються глибини душі. Ми дуже просимо всіх небайдужих відгукнутися. А якщо в даний момент Ви не можете запропонувати свою допомогу, перейміть наш досвід – поставте і в своєму офісі таку копілочку – як уже було сказано, з миру по нитці…

Поділитися
×