З новосіллям!

Співпереживання українців співвітчизникам, що опинилися в біді, не знає меж. У червні волонтер Оксана Лазебник написала в мережі Facebook, в яких важких умовах живуть багатодітні сім’ї кримських татар – біженців. Занедбане приміщення дитячого табору в Київській області, що стало їм домом, знаходилося в дуже поганому стані і вимагло термінового ремонту. Дізнавшись про це, чуйні люди стали нести туди будівельні матеріали звідусіль.

Надихнувшись допомогою небайдужих киян, сім’ї переселенців з радістю приступили до ремонту: штукатурили стіни, клеїли шпалери і клали плитку, встановили нову сантехніку. Завдяки такій дружній роботі, за два місяці житло повністю змінилося. Тепер 12 діточок зможуть жити і рости в хороших умовах.

Щоб віддячити своїм помічникам, на минулих вихідних переселенці вирішили влаштувати святковий обід з нагоди новосілля. Співробітники компанії «Медвестснаб» теж були запрошені на свято. Ми з радістю прийняли участь у святкуванні новосілля, поспілкувалися з господарями, пораділи за діток, спробували дуже смачний плов.

Люди, які в цей день прийшли в гості, змогли на власні очі оцінити ремонт і побачити, як принесені ними речі стали в нагоді в новому інтер’єрі.

Одна жінка зраділа, що її раковина відмінно вписалася в інтер’єр ванної кімнати, а ми були щасливі виявити серед побутової техніки нашу пральну машинку. Було дуже приємно усвідомлювати, що наша допомога принесла користь цим добрим людям. А вони, в свою чергу, щоб не переривати ланцюжок доброти, теж простягають руку допомоги, але вже бійцям, на схід. Жінки, щоб хоч якось підтримати наших хлопців у зоні бойових дій, печуть їм пиріжки.

Поділитися
×