Загадкова жіноча душа… Дивовижні факти про жінок і жіночий організм!

Зовсім недавно весь світ привітав прекрасну половину людства зі святом 8 Березня. У цей день від сильної статі на адресу дам звучить безліч компліментів, красивих слів і привітань. Однак, як зізнаються самі чоловіки, з жінками часом буває дуже непросто. Аж надто загадкова і суперечлива ця слабка половинка людства!

Сьогодні ми хочемо допомогти чоловікам краще зрозуміти загадкову жіночу сутність, тому розповімо деякі маловідомі факти про жінок і жіночий організм. А жінкам буде цікаво почитати про себе, подивитися зі сторони, можливо, подумати про щось і посміхнутися.

1. Згідно з дослідженнями, жінка близько 120 годин на рік дивиться в дзеркало, а це цілих 5 днів! А приблизно рік життя в середньому в жінки йде на те, щоб вирішити, що їй одягти!

2. Від процесу говоріння жінка отримує справжнє задоволення. За це відповідає навіть особлива ділянка її мозку! За день жінка вимовляє в середньому близько 20 тисяч слів, що на 13 тисяч більше, ніж чоловік. Правда, балакучість вони компенсують віртуозним порівняно з чоловіками умінням слухати. З цієї ж причини жінки більш успішні в переговорах, ніж їх мужні колеги.

3. Жінки частіше за чоловіків дарують оточуючим свої посмішки, однак і плачуть перші теж в п’ять разів більше. Жінки в середньому плачуть приблизно від 30 до 64 разів на рік, у той час як чоловіки роблять це лише від 6 до 17 разів.

4. Жінки розрізняють набагато більше відтінків, ніж чоловіки. У деяких жінок зустрічається генетична мутація, що дозволяє їм розрізняти мільйони додаткових відтінків. Жінка краще бачить у темряві. Крім цього, у жінок набагато краще розвинений периферичний зір, і вони з легкістю сприймають побачене ними в цілому.

5. Язик жінки містить більше смакових рецепторів, ніж чоловічий. Жіночий нюх сильніше, ніж чоловічий. А ще жіноча стать може сприймати інформацію відразу з декількох потоків.

6. Больових рецепторів у представниць прекрасної статі нараховується на порядок більше, ніж у чоловіків, однак естроген, блокуючи запальні процеси, значною мірою «сприяє» тому, що жінки легше переносять біль.

7. У жінок краще розвинена інтуїція, вони більш чутливі до загрози, оскільки відчуття небезпеки у дам підсилюють підвищені рівні кортизолу та прогестерону.

8. В середньому жінка здатна зберігати секрет 47 годин і 15 хвилин.

9. Шия у жінки більш гнучка, ніж у чоловіка. Тому, відгукуючись на поклик, вона повертає тільки голову, в той час як протилежна стать змушена обертатися всім корпусом.

10. Якщо Ви хочете домогтися від жінки довіри, то досить обійняти її всього на 20 секунд! Не плутайте довіру з любов’ю. Для того, щоб домогтися любові, треба докласти набагато більше зусиль.

11 .Нещодавно англійські вчені провели дослідження і виявили, що дівчата, у яких безіменний палець коротше, ніж вказівний, мають великі шанси досягти високих результатів у спорті.

12. Жінки більше схильні до депресій і частіше чоловіків роблять спроби до самогубства. Але успіху в цій справі вони домагаються в десять разів рідше. Це тому, що спроба самогубства частіше вживається для залучення уваги, ніж для результату. Тому і методи для зведення рахунків вони вибирають не особливо ефективні.

13. У світі на 100 мільйонів менше жінок, ніж чоловіків. Нерівність виникає в основному через те, що в Азії діти-хлопчики більш бажані, ніж дівчатка. Часто жінки переривають вагітність, щоб не народжувати дівчаток.

14. Якщо вірити вченим, то запах новонародженої дитини приносить жінці таке ж задоволення, що і доза наркотику наркоману!

15. Матка – супереластичний орган. Коли вона без дії, її розміри складають 7,5 см на 5 см. В середині вагітності вона сягає по висоті пупка, а безпосередньо перед пологами піднімається до грудної клітки. Жінці, яка перенесла першу в історії успішну трансплантацію матки, вдалося завагітніти в 2013 році.

16. Пікацизм – велике бажання з’їсти непродовольчі товари. Такий розлад зустрічається у 30% вагітних жінок.

17. Особлива реакція жінок на дитячий плач закладена на рівні «програми» мозку. У дослідженні італійських вчених чоловікам і жінкам пропонувалося прослухати 15-хвилинні відрізки з білим шумом, у яких були вкраплення тиші і плачу голодної дитини. Магнітно-резонансне сканування виявило, що у чоловіків під час плачу не спостерігалося зміни патернів мозкової активності, в той час як хвильова активність мозку жінок одразу змінювалася. Причому це не залежало від того, чи є у жінки діти або ще немає.

18. Існує одиниця вимірювання, яка пов’язує жіночу красу і кількість кораблів! В давньогрецьких міфах викрадення Єлени Прекрасної стало причиною початку Троянської війни, а краса Олени часто згадується як сила, здатна зрушити з місця тисячу кораблів. Виходячи з цього, математики запропонували жартівливу одиницю вимірювання під назвою мілієлен, яка визначається як кількість жіночої краси, достатня для того, щоб запустити один корабель.

19. Виявляється, виробники одягу маніпулюють його розмірами, змушуючи жінок купувати більше! По мірі зростання середньої ваги населення планети виробники одягу збільшують її фізичні розміри, залишаючи тим же розмір на бірці. Наприклад, у Великобританії 14-й розмір жіночих штанів сьогодні більше на 10 сантиметрів в талії і на 7 сантиметрів на стегнах, ніж 14-й розмір в 1970-х роках. Такий підхід забезпечує задоволення жінок від покупок, створюючи в них відчуття, що вони влазять у той же розмір, що і багато років тому.

20. В німецькій мові існує слово Drachenfutter, що буквально перекладається як «корм дракона». Цим терміном німецькі чоловіки називають подарунок своїй дружині — коробку цукерок або букет квітів — який вони змушені підносити, провинившись в чому-небудь, наприклад, повертаючись додому пізно і не зовсім тверезими.

Поділитися
×