Загадкові і суперечливі! 10 цікавих фактів про жінок

Жінки… В них повно загадок і таємниць! Чим більше починаєш про них дізнаватися, тим краще розумієш, наскільки мало ми знаємо про прекрасну половину людства.

Невиправні балакухи

Якщо ви жінка і вам кажуть, що ви занадто багато розмовляєте – швидше за все, це правда! Доведено, що потреба в спілкуванні у жінок в півтора рази вище, ніж у чоловіків. За мову у жінок відповідають два мозкових центри, тому жінка без проблем вимовляє до 8000 слів в день і подає до 10000 невербальних сигналів. Ці ж показники у чоловіків в два рази нижче. З іншого ж боку, жінки уважніше і довше слухають свого співрозмовника. Саме цим пояснюється той факт, що жінки більш успішні у веденні переговорів. Іншим простим поясненням є їх привабливість.

Несподіваний факт! Справжнє задоволення жінки отримують від звуку свого голосу. Коли жінка говорить, відбувається викид гормонів, які викликають ейфорію. Її можна порівняти з тією, яка відбувається у любителя солодкого, який отримав торт.

Справжні скромниці

Виявляється, більшість жінок вкрай невпевнені в собі. Тільки 9% відкрито зізнаються у своїй привабливості, а 91% постійно в собі щось не влаштовує. 24% вважають свою зовнішність «рядовою», в крайньому випадку, називають себе симпатичними.

Великі трудяги

Підраховуючи кількість щоденних завдань жінки, зокрема догляд за дітьми і побутові справи, соціологи дійшли висновку, що жінка працює на 39 днів у році більше, ніж чоловік!

Чудеса жіночого нюху

По частині нюху жінкам немає рівних. Ніс жінки може вловити не тільки запах гару, що загрожу дому, але і запах феромонів, чого свідомо зробити не можна. Більш того, мозок жінки здатний «прочитати» запах чоловіка і розшифрувати його, визначивши, наскільки у того міцний імунітет. Вчені вважають, що жінці в більшості випадків досить для цього не більше трьох секунд. Якщо імунна система самої жінки виявиться слабшою, вона вважатиме чоловіка привабливим.

Жінкам потрібні обійми

Всього двадцяти секунд обіймів, як стверджують вчені, достатньо, щоб увійти в довіру до жінки. Чоловікам на замітку! Якщо жінку одночасно не влаштовує погода на вулиці, економічна ситуація в країні і ваша краватка, вона просто хоче, щоб ви її обняли.

Ранима жіноча душа

Жінкам конче потрібно поплакати час від часу, адже це найлегший спосіб зняти напругу. В середньому жінка плаче від 30 до 64 разів на рік, тоді як чоловіки – всього 6-17 разів. До речі, жінки більш схильні до депресій і частіше за чоловіків роблять спроби до самогубства. Але успіху в цій справі домагаються рідше, тому що спроба самогубства частіше робиться для залучення уваги, ніж заради результату. Тому і методи для зведення рахунків з життям жінки вибирають не особливо ефективні.

«Мені нічого вдягти!» Знайома фраза, чи не так? Вчені підрахували, що приблизно рік в житті жінки йде на те, щоб вирішити, що їй надіти!

Найчесніші

Не те, щоб жінки зовсім не брешуть, просто вони роблять це набагато рідше за чоловіків. В середньому, чоловік каже неправду приблизно 6 раз за день, тоді як слабка стать цінує чесність трішки більше. Жінки, як правило, брешуть близько трьох раз за день. Так що, якщо ви дійсно хочете знати, чи повнять вас ці джинси, запитайте про це у жінки – у вас буде набагато більше шансів отримати чесну відповідь.

Загадкова дівоча пам’ять

Кожній жінці знайома ситуація, коли недбалий чоловік забуває купити потрібні продукти або винести сміття. Вчені стверджують, що ображатися на чоловіків в подібних ситуаціях не варто. Дослідження показують, що пам’ять у чоловіків і жінок «працює» по-різному. Виявляється, жінки краще запам’ятовують завдання на майбутнє, тоді як минулі події чоловіки і жінки забувають однаково часто. Справа в тому, що у жінок, крім основної роботи, є багато різних обов’язків вдома, і їм доводиться тримати в голові набагато більше інформації. Так тренується їх пам’ять.

Неприступні і перебірливі

Дослідження на тему відносин показали: чоловіки куди більш влюбливі, ніж жінки. Незважаючи на емоційну природу, дами більш вимогливі до своїх супутників, частіше піддають партнера ретельній перевірці, що обумовлено історичною роллю жінки, її потребою в надійному і сильному обранці. Якщо чоловіки можуть закохатися вже на 1-3 день знайомства, то дамам потрібно більше 7-12 побачень, щоб розслабитися і довіритися супутнику.

Факт! Жінки бажають, щоб чоловіки визначали їх бажання по очах. Як цього навчиться, залишається загадкою для всього наукового світу!

Жінкам потрібна турбота

Жінки – істоти дуже турботливі і постійно стежать за здоров’ям близьких. А ось про своє, на жаль, часто забувають. Домашні клопоти, турбота про чоловіка і дітей у них на першому місці. Однак кожній жінці варто на якийсь час відкласти всі домашні обов’язки і подумати в першу чергу про себе і своє здоров’я.

Відомо, що багато порушень жіночого здоров’я пов’язані з підвищеним виробленням гормону пролактину. Його надлишок може стати причиною порушення менструального циклу, безпліддя, болі в грудях і мастопатії, а також передменструального синдрому. Для лікування цих патологій вже більше 2500 років використовується верболіз звичайний.

На основі цієї лікарської рослини створено натуральний фітозасіб МАСТОГОЛ (Роя Фармаці ГмбХ, Німеччина). МАСТОГОЛ застосовується для нормалізації функцій жіночої статевої системи. Його рекомендується приймати жінкам при мастодинії (болі і нагрубання молочних залоз); доброякісних новоутвореннях, в тому числі фіброзно-кістозній мастопатії; порушеннях менструального циклу внаслідок недостатності лютеїнової фази циклу; передменструальний синдром (головний біль, психо-емоційна лабільність, набряки).

Це була лише мала частина фактів про прекрасну половину людства, але навіть виходячи з того, що нам стало відомо, можна зробити висновок, що завдяки жінкам обертається планета! Любі жінки, вітаємо вас з весною і Міжнародним жіночим днем. Бажаємо щастя, любові, турботи і, звичайно ж, міцного здоров’я!

Поділитися
×