Затишно може бути не тільки вдома! (Частина 1)

Важливі не дрібниці – атмосфера.

Проте не бути атмосфері без дрібниць…

            Згадуючи, з якою вдячністю люди відгукувалися про нашу минулу “Зелену акцію”, в квітні цього року компанія “Медвестснаб” знову вирішила провести захід, спрямований на облагороджування та озеленення територій лікувальних закладів України. Наші співробітники з усіх куточків країни з великим ентузіазмом відгукнулися на цю пропозицію і прийняли участь у новій благодійної акції компанії. Цього року для неї ми вибрали чудову, на наш погляд, назву – “Затишно може бути не тільки вдома!”

            Вже давно науково було доведено, що жива зелень і яскраві квіти не тільки наповнюють будь-який медичний заклад теплом і світлом, але і сприяють швидкому одужанню пацієнтів, знижують прояви хвороб і зменшують потребу в ліках. У зеленому куточку Сімейної амбулаторії №4 Центру первинної медико-санітарної допомоги в місті Миколаїв поповнення. Там побувала наша співробітниця Артюхова Ольга. На фотографії справа – завідуюча сімейною амбулаторією Уржумова Лідія Данилівна, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Миколаїв та Миколаївській області Артюхова Ольга.

            Наш співробітник з Чернівців Багрій Вадимвідвідав відділення нефрології Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні із зеленим подаруночком. Завідуюча відділенням висловила велику подяку компанії “Медвестснаб” за проявлену турботу про її відділення. На фото зліва – завідуюча відділенням нефрології Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Андрійчук Тетяна Петрівна, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Чернівці та Чернівецькій області Багрій Вадим.

            В одну з аптек міста Дніпродзержинська відправився наш співробітник Тагаєв Батир. Від імені компанії він подарував фармацевтичній установі яскраві вазони з петуніями. Петунії своїми запашними каскадами всіляких відтінків і кольорів з кінця весни і до перших осінніх заморозків прикрашатимуть аптечний інтер’єр і даруватимутьгарний настрій людям, які прийшли сюди за ліками. Колектив аптеки був дуже радий і висловив щиру подяку. На фото справа наліво: завідуюча аптекою Заліщук Ольга Валентинівна, медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Дніпродзержинськ Тагаєв Батир і фармацевти: Бондаренко Тамара Леонідівна та Брушковська Лілія Антонівна.

            У Запоріжжі нашу квітневу акцію підтримали Гончарова Віта і Піпур Микола. Вони подарували відділенню загальної хірургії Запорізької обласної клінічної лікарні вазони з кімнатними квітами. На фотографіях зображені медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Запоріжжю і Запорізькій області Піпур Микола і Гончарова Віта із завідувачем відділення загальної хірургії Запорізької обласної клінічної лікарні Радченко Геннадієм Юрійовичем.

            Наша співробітниця з Києва Боровкова Наталіянанесла візит в аптеку “Радо” і подарувала співробітникам аптеки чудове кімнатне дерево – фікус Бенджаміна. Фікус володіє унікальними властивостями очисника повітря. Він дуже активно поглинає отруйні для людини речовини – бензол, фенол, трихлоретилен і перетворює їх за допомогою спеціальних ферментів в амінокислоти і цукор. А ще (молодим парам на замітку) в народі існує повір’я про те, що якщо в сім’ї немає дітей, то потрібно виростити фікус – і вони з’являться. Завідуюча аптекою була дуже рада подарунку і висловила велику подяку нашій компанії. На фото зліва – завідуюча аптекою “Радо” Олена Миколаївна, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області Боровкова Наталя.

            Зелений сюрприз доставила в приймальне відділення Дитячої обласної лікарні міста Луцьк наша співробітниця Христюк Тетяна. Представник приймального відділення лікарні Дручик-Костюк Олена Григорівна (відображена на фото) подякувала компанії “Медвестснаб” за подарунок її відділенню.

            Ми з вами часто егоїстично недооцінюємо значення рослин, звично сприймаємо їх лише як прикрасу землі, ліки або сировину для багатьох галузей промисловості. Чудова енергія гармонії, в якій живуть рослини, в миготінні життя залишається непоміченою. Однак біофізики виявили, що рослини, як, втім, і будь-які живі організми, оточує особливе електромагнітне поле, яке взаємодіє з іншими випромінюваннями і позитивно впливає на психічний і фізичний стан людей, що знаходяться поруч.

            Квітковий куточок відділення педіатрії Центральної районної лікарні селища міського типу Літин Вінницької області поповнився новим зеленим жителем. Відділення відвідала наша співробітниця з Вінниці Ревякіна Катерина. На фото праворуч – старша медсестра відділення педіатрії Центральної районної лікарні с.м.т. Літин Олена Анатоліївна Шевчук, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Вінниця та Вінницькійобласті Ревякіна Катерина.

Далі буде

Поділитися
×