Затишно може бути не тільки вдома! (Частина 2)

Ніколи не треба слухати, що говорять квіти.

Треба просто дивитися на них і дихати їх ароматом.

(Антуан де Сент-Екзюпері. Маленький принц)

У цій частині статті ми продовжуємо розповідь про весняний захід компанії “Медвестснаб”, направлений на облагороджування та озеленення територій лікувальних закладів нашої батьківщини.

Ми дуже раді, що завдяки чуйності наших дорогих співробітників, чудова ідея компанії торкнулася медичних установ багатьох куточків України. У Дитячу міську поліклініку №2 міста Суми вирушила наша співробітниця Стебловська Тетяна і посадила на території лікарні кущі бузку. Тепер кожну весну повітря тут буде наповнювався чудовим ароматом квітів, які приковують погляд перехожих здалеку. Наша Таня впевнена, що бузок може своїм виглядом і ароматом піднімати настрій і допомагати швидкому одужанню. Не багато хто знає, що бузок – не тільки декоративна рослина, а й справді цілюща, він широко застосовується в народній медицині. Наприклад, у Стародавній Русі найпопулярнішим засобом для лікування радикуліту, болів в суглобах, бронхіту, застуди, пролежнів і п’яткової шпори була настоянка з квіток бузку.

На фотографії справа медсестра міської дитячої лікарні №2 Яковенко Людмила Леонідівна, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Суми та Сумській області Стебловська Тетяна.

Виконати доручення компанії поспішила і Коновалова Оксана – наша співробітниця з Чернігова. Вона побувала у відділенні педіатрії Центральної районної лікарні та подарувала відділенню чудову квітку з екзотичною назвою заміокулькас. Оксана вибрала цю квітку неспроста. Всі ми знаємо, яка нелегка і напружена робота у лікарів і медсестер. Доглядаючи за хворими, складно приділяти належну увагу квітам. Заміокулькас – дуже невимоглива і невибаглива рослина. Його можна забути полити, адже він потрапив до нас з Африки. У природних умовах заміокулькас часто знаходиться в посушливих умовах, тому рослина здатна запасати вологу в м’ясистих коренях, стеблах і листі. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Чернігів та Чернігівській області Коновалова Оксана (друга ліворуч) та колектив відділення.

Така ж квіточка дісталася і гінекологічному відділенню Міського пологового будинку в Черкасах. Наш співробітник Мовчан Олександр підібрав рослині відповідний статусу “грошового дерева” розкішний вазон. Колектив гінекологічного відділення подякував компанії “Медвестснаб” за чудовий подарунок. На фото співробітники відділення та медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Черкаси та Черкаській області Мовчан Олександр (на фото праворуч).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І без того шикарний зелений куточок педіатричного відділення Дитячої міської лікарні №7 у Києві поповнився новою рослиною. Туди нанесла візит наша Інна Марчук. Новий вазон виявився дуже доречним і викликав захоплені відгуки у колективу відділення. На фотографії зліва співробітниця педіатричного відділення Лугова Людмила Андріївна, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області Марчук Інна.

У місті Хмельницький наше доручення поспішив виконати Уваров Андрій. Він відвідав терапевтичне відділення №3 Хмельницької міської лікарні №4 і залишив там зелений подаруночок. Завідуюча відділенням Уварова Людмила Миколаївна (відображена на фото) висловила щиру подяку компанії за проявлену турботу про її відділення.

А в Житомирі нашу акцію підтримала Жигунова Тетяна. Вона побувала в Центральній міській лікарні №2. Тетяна вибрала рослину з яскравими квітами, тому що вона, як і будь-яка жінка, впевнена: квіти – універсальний засіб, здатний підняти настрій і розфарбувати яскравими барвами навіть дуже непривітний і похмурий день. Поза всякими сумнівами, живі барвисті квіти просто необхідні в лікарнях. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Житомир і Житомирській області Жигунова Тетяна в компанії завідувача (ліворуч) і ординаторів проктологічного відділення Центральної міської лікарні №2 в Житомирі.

Такі ніжні і повітряні орхідеї кольору зефіру з’явилися в ЛОР-відділенні Дитячої міської лікарні у Львові! Цей чудовий подарунок від імені компанії підніс відділенню Орач Мар’ян. Співробітники лікарні були приємно здивовані і висловили велику подяку компанії “Медвестснаб” за проявлену до їх відділення увагу. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Орач Мар’ян і співробітниця ЛОР-відділення Львівської дитячої міської лікарні.

Далі буде…

Поділитися
×