Затишно може бути не тільки вдома! (Частина 3)

Там, де вироджуються квіти, не може жити людина.

(Наполеон I Бонапарт)

Коли ми відчуваємо втому, то намагаємося знайти час і вибратися на природу. Контакт з зеленими рослинами допомагає вивести з організму накопичені в ньому шкідливі речовини і підняти дух. Саме тому ми намагаємося поселити рослини там, де ми проводимо більшу частину свого часу, будь то будинок, офіс, будь-яке інше приміщення. Душа відпочиває, коли дивишся на ці прекрасні створіння природи!

Частинку живої природи в рамках весняного заходу компанії «Медвестснаб» вирішив привнести в лікарняні стіни ЛОР-відділення Дитячої обласної лікарні в місті Херсон Лисенко Олександр. Завідувач відділенням і старша медсестра (відображені на фото) з радістю прийняли цей подарунок. Кому, як не лікарям, знати, що рослини незамінні в стінах лікарень, де зазвичай переважає енергетично важка атмосфера і порушена гармонія. Соковита зелень найкраще здатна виводити з приміщення емоційну тяжкість і зневіру.

Чудова кімнатна квітка – бегонія – тепер цвіте в першій філії Центру первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» в Києві. Там побувала наша співробітниця Пантась Світлана. Мало того, що ця квіточка дуже гарна собою, так вона ще й користь приносить. Листя бегонії виділяють в повітря фітонциди, які вбивають безліч патогенних мікроорганізмів. Особливо вони ефективні відносно стрептокока і стафілокока. На фото зліва сімейний доктор Аксьонова Людмила Юріївна, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області ПантасьСвітлана.

З радістю відгукнувся на нашу ідею і Бабич Володимир – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області. Він відвідав Львівську міську клінічну лікарню №8 з відмінним подарунком – розкішної орхідеєю у вазоні. Хірург лікарні Чемерис Орест (відображений на фото) подякував компанії «Медвестснаб» за увагу, проявлену до його медичному закладу, і зазначив, що цей подарунок буде добре виглядати в кабінеті старшої медсестри.

Новою кімнатною рослиною поповнився і зелений куточок приймального відділення Дитячої міської лікарні в місті Рівне. Там побував наш медичний представник по місту Рівне та Рівненській області Шпак Іван. Лікар приймального відділення (відображена на фото) була дуже рада подарунку і висловила велику подяку компанії «Медвестснаб» за проявлену турботу про її відділення.

Експерти стверджують, що кімнатна рослинність завдяки своєрідній текстурі дозволяє пом’якшити незатишний інтер’єр, де є холодні поверхні і жорсткі конструкції. А це особливо актуально в стінах лікарень, де декоративні рослини виконують оживляючу функцію і створюють збалансовану атмосферу.

У місті Кіровоград наше доручення поспішив виконати Третьяков Володимир. Він побував у дитячому відділенні Кіровоградської центральної районної лікарні. В якості подарунка відділенню Володимир вибрав кімнатнуквітку азалію – одну з найпривабливіших декоративних рослин завдяки її пишному та тривалому цвітінню. На фото зліва старша медсестра дитячого відділення Світлана, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Кіровоград та Кіровоградській області Третьяков Володимир.

Новий вазончик із зеленим деревцем тепер прикрашає інтер’єр аптеки «Сантим» в Києві і радує відвідувачів своїм екзотичним видом. Такий чудовий сюрприз від імені компанії піднесла аптеці наша співробітниця Рябко Людмила. Людмила вважає, що за допомогою зелених рослин будь-яке приміщення стає більш затишним і комфортним, тому навіть нудний інтер’єр аптеки можна наповнити свіжістю і оригінальністю, якщо в нього вписати кімнатні дерева. На фотографії справа завідуюча аптекою «Сантим» Оксана Олександрівна, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області Рябко Людмила.

І в Закарпаття теж дісталася наша зелена акція. З подаруночком Іршавську центральну районну лікарню відвідала наша співробітниця Деяк Наталія. Тепер зелений куточок дитячого відділення цієї лікарні поповнився новою кімнатною рослиною, яка, ми сподіваємося, буде радувати око і піднімати настрій маленьким пацієнтам. На фотографії справа завідуюча дитячим відділенням Іршавської центральної районної лікарні Чепе Наталія Андріївна, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Ужгород та Закарпатській області Деяк Наталя.

Підводячи підсумки нашого весняного заходу, хотілося б подякувати всім нашимспівробітникам, які брали активну участь в озелененні територій лікувально-профілактичних закладів України. А ще дуже хочеться, щоб наш приклад став заразливим для інших, адже робити добрі і корисні справи – це так чудово!

Поділитися
×