Зелена акція (Частина 1)

У квітні компанія «Медвестснаб» проводила новий захід, приурочений до 10-річного ювілею компанії. Цього разу співробітники проводили «Зелену акцію» – захід, спрямований на озеленення територій лікувальних закладів України.

Так, наші медичні представники з Криму Нафієва С. Е. і Тельнова О. І. відвідали ЛОР-відділення міської лікарні № 7 міста Сімферополя і подарували відділенню рослини для зеленого куточка. На фото медичний представник Нафієва С. Е. з завідуючим ЛОР-відділенням Алєксєєвим В. І.

А на території Обласної клінічної лікарні міста Чернівці наші співробітники посадили дерева. Коли вони укоріняться тапідростуть, їх пишні тінисті крони будуть рятувати від літньої спеки і збагачувати повітря киснем.

На фото наші медичні представники Годнюк С. В. (ліворуч), Багрій В. М. (праворуч) та співробітниці лікарні.

З давніх часів людина відчувала нерозривний зв’язок з природою. Вдихаючи аромат квітів і запах листя, ми відчуваємо приплив бадьорості і сил. Є багато рослин, здатних стимулювати поліпшення здоров’я, як душевного, так і фізичного.

У приймально-діагностичному відділенні Запорізької міської дитячої багатопрофільної лікарні зелений куточок також поповнився новими рослинами. Там побувала наш медичний представник Гончарова В. В. На фотографії – завідуюча відділенням Хлєбнікова С. Д.

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7 міста Миколаєва відвідала наш медичний представник Артюхова О. В. Від імені компанії вона подарувала кімнатні квіти трьом сімейним амбулаторіям. На фотографії відображені наш медичний представник з міста Миколаєва Артюхова О. В. та акушер-гінеколог сімейної амбулаторії.

Людина завжди інтуїтивно прагнула перенести у своє житло шматочок живої природи. Учені давно встановили, що багато кімнатних рослин, які прикрашають наші будинки і офіси, виконують роль очищувачів повітря. Вони збагачують атмосферу приміщення киснем, насичують ароматичними речовинами і фітонцидами, згубно діють на ріст і розмноження багатьох хвороботворних мікроорганізмів.

У відділенні травматології та ортопедії Дитячої обласної клінічної лікарні міста Херсона вже є свій зелений куточок. Тому там завжди раді його поповненню. На фотографії в центрі – завідувач відділенням Гаркуша В. А., ліворуч – медичний представник компанії з міста Херсона Лисенко О. О., праворуч – старша медична сестра відділення.

Від імені компанії наш медичний представник з міста Вінниці Ревякіна К. В. поповнила зелений куточок нефрологічного відділення Обласної дитячої лікарні. На фотографії зліва направо: старша медсестра відділення Заневська А. С., наша співробітниця Ревякіна К. В.

Встановлено, що летючі речовини, які виділяються рослинами,чинять благотворний вплив на людський організм, а деякі з них здатні до нейтралізації шкідливих речовин і випромінювань. Правильний підбір рослин, що виділяють фітонциди, здатний повністю оздоровити атмосферу в приміщенні.

У Сумській дитячій міській поліклініці № 2 побувала наш медичний представник. Тепер зелений куточок поліклініки прикрашають нові рослини. На фото медичний представник з міста Суми Стебловська Т. В. та завідувач поліклінікою Ставничій В. Д.

Наша «Зелена акція» проходила також і на Полтавщині. Так, приватній клініці «Безега і Ко» наша медичний представник Боркунова О. В. від імені компанії подарувала кімнатні рослини. На фото лікар ЛОР Невдачін О. М. зі старшою і операційною медичними сестрами.

У відділенні онкогінекології Житомирського обласного онкодиспансеру побував наш медичний представник Помирляну В. А.

На фото справа наліво: завідуючий відділенням онкогінекології Кравчук В. В., заступник головного лікаря з лікувальної роботи Волков Т. О., медичний представник компанії з міста Житомира Помирляну В. А.

З великою відповідальністю підійшли до озеленення територій лікувальних закладів України наші представниці з міста Донецька. Біля стін корпусу відділення для лікування ВІЛ-інфікованих хворих Міської психоневрологічної лікарні № 2 вони висадили 3 молодих берези і кущ жасмину. Активну участь у посадці дерев брав завідуючий відділенням Царегородцев Є. С.

На фото в центрі – завідуючий відділенням для лікування ВІЛ-інфікованих хворих Царегородцев Є. С., праворуч – регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Боровкова Н. І., ліворуч – медичний представник з міста Донецька – Алєксєєва І. В.

Також активно підтримала нашу «Зелену акцію» співробітниця з міста Луганська Рябко Л. В. Біля відділення терапії Лутугинського районного територіального медичного об’єднання було організовано цілий зелений сад! Тепер там будуть рости берези, горобини, кущі козацького ялівця та півонії. Завідуюча відділенням Рибалкіна О. І. висловила глибоку подяку компанії «Медвестснаб» за такий чудовий подарунок її пацієнтам. На фото наш медичний представник з міста Луганська Рябко Л. В. за роботою.

Наші дівчатка з міста Києва відвідали Дитячу клінічну лікарню № 1. Вони подарували відділенню реанімації новонароджених кімнатні рослини і посадили у дворі відділення тую. Хвойні рослини відмінно очищують атмосферу від пилу і шкідливих для здоров’я газів. Вони є лідерами з виділення фітонцидів – летючих речовин, дуже корисних для людини. В організм людини ці речовини проникають через легені і шкіру. Вони оберігають організм від інфекційних захворювань, гальмують поширення шкідливих мікроорганізмів, а також беруть участь в обміні речовин, благотворно впливають на стан печінки, на імунну і нервову системи. Фітонциди хвої нормалізують артеріальний тиск і серцевий ритм, позитивно впливають на кровообіг у мозку.

На фото в центрі – завідуюча відділенням Стадник І. О., зліва і справа – наші медичні представники з міста Києва Пантась С. А. і Марчук І. В. відповідно.

Поділитися
×