Зелена акція (Частина 2)

У першій частині статті ми почали розповідь про «Зелену акцію» компанії «Медвестснаб», яка проводилася в квітні і приурочена до ювілею компанії. Метою квітневої акції було озеленення територій лікарень України. Наші медичні представники подарували зелені рослини лікарням усіх куточків України.

Так, у дитячій амбулаторії міста Первомайська Луганської області побувала наш медичний представник з міста Луганська Іванова Ю. В. Тепер клумба, розташована на території амбулаторії, буде радувати розкішними квітами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На фото справа наліво: завідувач дитячої амбулаторією міста Первомайська Попова Л. М., медичний представник ТМ ФарсіФарм Іванова Ю. В.

Пустомитівську Центральну районну лікарню Львівської області відвідав наш медичний представник з міста Львова Бабич В. В. Тепер на території травматологічного відділення лікарні будуть рости молоді дерева. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм Бабич В. В. з ординатором травматологічного відділення лікарні.

Озеленення території лікарні створює сприятливі умови для перебування хворих і підтримки лікувально-охоронного режиму в стаціонарі. Значення зелених насаджень дуже велике і визначається їх впливом на мікрокліматичні умови навколишнього середовища.

Завдяки рослинам у дворі лікарень температура повітря влітку знижується, а взимку – підвищується, а також збільшується вологість повітря і знижується швидкість вітру, що дає влітку відчуття прохолоди. Влітку завдяки зеленим насадженням знижується також температура грунту і будівель, що дуже важливо для південних регіонів країни.

У міській інфекційній лікарні міста Одеси побувала медичний представник ТМ ФарсіФарм Тимофєєва С. В. На території приймального відділення вона організувала посадку клумб із квітами. Співробітниці лікарні з радістю взяли участь у посадці квітів, за що компанія «Медвестснаб» висловлює їм глибоку подяку. На фото зліва направо: завідуюча приймальним відділенням лікарні Федоренко Т. В. і наш медичний представник з міста Одеси Тимофєєва С. В.

У місті Дніпропетровську наш співробітник Вовк М. О. відвідав перше гінекологічне відділення Пологового будинку № 2 і подарував відділенню горщики з чудовими квітучими кімнатними рослинами. На фото зліва направо завідуюча відділенням Акашева Н. Ж. і медичний представник ТМ ФарсіФарм з міста Дніпропетровська Вовк М. О.

Контакт людини з природою вже давно довів свої позитивні властивості, такі як підвищення настрою, зменшення стресу і здатність відволікати від больових відчуттів. Тепер біологи підтвердили благотворний вплив рослин і кімнатних квітів для відновлення хворих.

Фахівці розглянули терапевтичну дію рослин в лікарняних кімнатах серед 90 осіб, які перенесли хірургічні операції. Пацієнти, які перебували в палатах, де були розставлені горщики з рослинами, мали позитивні фізіологічні реакції, меншою мірою відчували біль, тривогу, втому, рівні задоволеності життям підвищилися, а артеріальний тиск і серцевий ритм стабілізувалися, повідомляють клініцисти. 93 відсотки хворих сказали, що квіти були найбільш позитивним аспектом у їхній кімнаті.

В онкодиспансері міста Кіровограда побував медичний представник ТМ ФарсіФарм Третьяков В. Б. На фото поряд з ним медсестра урологічного кабінету Слюсаренко О. Г., яка висловила подяку компанії «Медвестснаб» за квіти для її відділення.

У педіатричному відділенні Центральної районної лікарні смт. Камінь-Каширський Волинської області також проходила наша «Зелена акція». Там побувала наша співробітниця з міста Луцька Христюк Т. І. Дитячому відділенню від імені компанії були подаровані вазони з квітами. На фото зліва направо: завідуючавідділенням Бакай Л. М., медичний представник ТМ ФарсіФарм з міста Луцька Христюк Т. І. та ординатор відділення Лесик В. І.

Зелений куточок пульмонології міської дитячої лікарні міста Ужгорода також поповнився новими вазонами з квітами. Для маленьких пацієнтів квіти в палаті мають велике значення. Яскраві квітучі рослини чинять на них благотворний психологічний вплив, підбадьорюють і приносять радість своїм барвистим виглядом. На фото зліва завідуюча відділенням, праворуч-медичний представник ТМ ФарсіФарм з міста Ужгорода Деяк Н. В.

Кімнатні рослини також з’явилися і в приймальному відділенні Міської дитячої лікарні міста Івано-Франківська. Туди вирушив медичний представник ТМ ФарсіФарм Павлюк Л. В., який від імені компанії подарував відділенню вазони з квітами. На фото зліва направо: наш співробітник з міста Івано-Франківська Павлюк Л. В. та ординатор приймального відділення.

У Дніпродзержинську квітневу акцію компанії «Медвестснаб» підтримав наш медичний представник Тагаєв Б. Д. Він подарував вазони з кімнатними рослинами Медсанчастині № 8. На фото в центрі – медичний представник компанії з Дніпродзержинська Тагаєв Б. Д., ліворуч і праворуч – завідуюча відділенням Шевчук Л. А. і ординатор відділення Рєзнік О. С. відповідно.

У гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні міста Хмельницького також побував медичний представник ТМ ФарсіФарм. Соковита зелень в стінах лікарні буде заряджати позитивом маленьких пацієнтів і викликати бажання піклуватися про живіквіти. Позитивні думки завжди сприяють швидкому одужанню. На фото медичний представник з міста Хмельницького Уваров А. В. з медичною сестрою відділення.

Наш співробітник з міста Рівне Шпак І. В. подарував від імені компанії кімнатні рослини пульмонологічномувідділенню № 3 Дитячої міської лікарні Рівненськї міської ради. На фотографії лікар-ординатор педіатричного пульмонологічного відділення Волошина В. О.

«Зелена акція» нашої компанії проходила і в Запоріжжі. Медичний представник ТМ ФарсіФарм Піпур М. І. поповнив зелений куточок відділення анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької обласної клінічної лікарні новими квітами. На фотографії старша медична сестра відділення Старовєрова Н. В., яка з радістю прийняла подарунки від компанії «Медвестснаб».

Поділитися
×