Житомирське обласне товариство акушер-гінекологів 19 листопада 2013 року

19 листопада 2013 в гостинному місті Житомир проходило Обласне товариство акушер-гінекологів. На захід були запрошені лікарі міста Житомир та Житомирської області, яким була надана можливість взяти участь у засіданні, ознайомитися з доповідями з актуальних питань сучасного акушерства та гінекології.

Акушерство і гінекологія – дуже важлива галузь медицини, тому що основним завданням лікаря акушер-гінеколога є збереження та відновлення нормальної роботи жіночих статевих органів, а значить, і продовження життя. Відповідальність акушер-гінеколог завжди несе подвійну: за здоров’я жінки і її майбутньої дитини.

Зі вступним словом до гостей суспільства звернулася головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації – акушер-гінеколог Донець В. Є., після чого вона представила фахівцям свою доповідь, присвячену актуальним питанням акушерства і гінекології. Також з доповідями на заході виступали представники кафедри акушерства та гінекології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця з міста Київ та кафедри акушерства та гінекології Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова з міста Вінниця. У ході зборів розглядалися такі напрями в акушерстві та гінекології, як імунологія, антибіотикотерапія, лікування вірусних захворювань, питання передчасних пологів та інші.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в товариствіакушер-гінекологів. З доповіддю, присвяченою препаратам ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф і Лоракорт, виступив продакт- менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І.

Обласне товариство акушер-гінекологів послужило хорошим плацдармом для розширення професійних знань фахівців, удосконалення методів лікування гінекологічних захворювань, обміну досягненнями та досвідом. Не можна не відзначити привітність, з якоюзустрло гостей заходу місто Житомир. Адже неспроста на старовинному гербі міста зображуються гостинно відкриті ворота. Тихий, затишний Житомир відкритий для кожного, хто захоче познайомитися з його багатим минулим і не менш цікавим сьогоденням.

Поділитися
×